روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " هکرها با سوءاستفاده از باگ بالانسر 900 هزار دلار از سرمایه این پروتکل را به سرقت بردند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ منتشر شد.

هکرها با سوءاستفاده از باگ بالانسر 900 هزار دلار از سرمایه این پروتکل را به سرقت بردند

پروتکل مالی غیرمتمرکز، بالانسر (Balancer)، تنها در چند روز پس از کشف یک آسیب پذیری مهم، با یک حمله 900000 دلاری مواجه شد. در 27 آگوست، این شرکت به کاربران خود توضیح داد که مورد حمله قرار گرفته است و برای کاهش اثرات آن تلاش خواهد کرد. از یک سوء استفاده مرتبط با آسیب پذیری زیر آگاهیم. …

نوشته هکرها با سوءاستفاده از باگ بالانسر 900 هزار دلار از سرمایه این پروتکل را به سرقت بردند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پروتکل مالی غیرمتمرکز، بالانسر (Balancer)، تنها در چند روز پس از کشف یک آسیب پذیری مهم، با یک حمله 900000 دلاری مواجه شد.در 27 آگوست، این شرکت به کاربران خود توضیح داد که مورد حمله قرار گرفته است و برای کاهش اثرات آن تلاش خواهد کرد.از یک سوء استفاده مرتبط با آسیب پذیری زیر آگاهیم. در تلاشیم که خطرات را به شدت کاهش دهیم، اما قادر به توقف استخرهای آسیب دیده نیستیم. برای جلوگیری از سوء استفاده های بیشتر، کاربران باید از LP های آسیب دیده خارج شوند.— بالانسر (@Balancer) 27 اگوست 2023مایر دولف، کارشناس امنیت بلاکچین، آدرس اتریوم (ETH) هکر را فاش کرد. پس از حمله سایبری، این آدرس طی دو انتقال، به ارزش نزدیک به 893978 دلار توکن DAI دریافت کرد.در 22 آگوست، بالانسر از یک باگ مهم خبر داد که استخرها را در معرض خطر قرار می داد. این شرکت بیان کرد 95 درصد از ارزش کل قفل شده (TVL) در پروتکل امن است و نزدیک به 5.6 میلیون دلار در خطر است.بعداً، در 24 آگوست، شرکت توضیح داد که 0.42 درصد از TVL آن در معرض خطر است، که ارزشی معادل 2.8 میلیون دلار دارد.با تکامل فناوری های مختلف، حملات هک پیچیده تر می شوند و هکرها راه های جدیدی برای حمله به صنعت کریپتو پیدا می کنند.اخیراً، نیکش آرورا، مدیرعامل شبکه پالو آلتو، در مصاحبه ای با جیم کرامر در برنامه «Mad Money» CNBC، توضیح داد هکرها به سرعت در حال به روزرسانی اطلاعات خود هستند و شرکت ها هم باید سیستم های امنیت سایبری خود را مدرن کنند تا قربانی حملات هکری نشوند.علاوه بر این، نوع جدیدی از کلاهبرداری رمزارز اخیراً ظاهر شده است. کلاهبرداران تبلیغاتی را برای وب سایت های رمزارزی واقعی در Google خریداری می کنند و سپس از تزریق URL برای هدایت خودکار کاربران به یک سایت مخرب پس از کلیک بر روی تبلیغ استفاده می کنند.پیشنهاد مطالعه:بررسی پروژه های کلاهبرداری و اسکم در حوزه ی رمز ارزهاSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هکرها با سوءاستفاده از باگ بالانسر 900 هزار دلار از سرمایه این پروتکل را به سرقت بردند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×