روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " گزارش گواهی اثبات ذخایر بایننس: دارایی‌های اتریوم کاهش یافته است و بیت کوین و usdt ثابت مانده‌اند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ منتشر شد.

گزارش گواهی اثبات ذخایر بایننس: دارایی‌های اتریوم کاهش یافته است و بیت کوین و usdt ثابت مانده‌اند

در دهمین گزارش گواهی اثبات ذخایر بایننس (POR)، دارایی های اتریوم (ETH) کاهش یافت، در حالی که بیت کوین (BTC) و تتر (USDT) ثابت ماندند یا اندکی افزایش یافتند. بایننس دهمین POR خود را، در میان نگرانی هایی که درباره نقدینگی اش وجود دارد، منتشر کرد و به عموم مردم نگاهی به وضعیت دارایی های خود صرافی و دارایی های …

نوشته گزارش گواهی اثبات ذخایر بایننس: دارایی های اتریوم کاهش یافته است و بیت کوین و USDT ثابت مانده اند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

در دهمین گزارش گواهی اثبات ذخایر بایننس (POR)، دارایی های اتریوم (ETH) کاهش یافت، در حالی که بیت کوین (BTC) و تتر (USDT) ثابت ماندند یا اندکی افزایش یافتند.بایننس دهمین POR خود را، در میان نگرانی هایی که درباره نقدینگی اش وجود دارد، منتشر کرد و به عموم مردم نگاهی به وضعیت دارایی های خود صرافی و دارایی های مشتری ارائه کرد.این گزارش روندهای متفاوتی را نشان می دهد: سپرده های بیت کوین و تتر ثابت ماندند یا اندکی رشد کرده اند، اما موجودی اتریوم 4.3 درصد کاهش یافته است.این آمار مهم از ذخایر بایننس نشان داد سپرده های بیت کوین که در حدود 588000 BTC بود در حالی که تقریباً 3.89 میلیون ETH وجود داشت که 4.3 درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، صرافی 15.44 میلیارد دلار USDT داشت که 1 درصد رشد داشته است.آخرین POR نشان داد بایننس 4.71 میلیون اتر و 276215 بیت کوین را در کیف پول سرد خود نگهداری می کند.این ارقام تکمیل کننده سپرده های کاربران است که در زنجیره هوشمند بایننس به 1.18 میلیون ETH و 311,821 BTC رسیده است. علاوه بر این بایننس 13.6 میلیارد دلار USDT دارد و کاربران این صرافی نیز 1.86 میلیارد دلار از این توکن را در زنجیره BNB نگهداری می کنند.در حالی که سپرده های بیت کوین نسبتاً ثابت باقی ماندند، دارایی های اتریوم 4.3 درصد کاهش و دارایی های USDT 1 درصد افزایش یافت. این آمار نشان دهنده تغییر احساسات کاربران و احتمالاً تحت تأثیر شرایط بازار یا ادراک آن ها از ثبات دارایی است.در ماه گذشته، نگرانی های فزاینده ای در مورد موقعیت بایننس در بازار وجود داشته است. خروج ناگهانی چندین مدیر برجسته، فشارهای نظارتی، توقف صدور BUSD، و خاتمه شراکت با ویزا و مسترکارت باعث ایجاد نگرانی جامعه کریپتو شده است.POR بایننس نه تنها قدرت مالی آن را تضمین می کند، بلکه روند تخصیص دارایی در بین کاربران بزرگ این صرافی را برای عموم روشن می کند.پیشنهاد مطالعه: نقشه اکوسیستم بلاکچین چیست؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گزارش گواهی اثبات ذخایر بایننس: دارایی‌های اتریوم کاهش یافته است و بیت کوین و usdt ثابت مانده‌اند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×