روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " با خدمات جدید پی‌پال کاربران می‌توانند رمزارز خود را به دلار آمریکا تبدیل کنند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ منتشر شد.

با خدمات جدید پی‌پال کاربران می‌توانند رمزارز خود را به دلار آمریکا تبدیل کنند

غول پرداخت پی پال از راه اندازی سرویس جدیدی خبر داد که به کاربران اجازه می دهد رمزارز خود را به دلار آمریکا تبدیل کنند. راه اندازی این سرویس اندکی پس از آن از راه اندازی سرویس روی رمپ پی پال انجام می شود که به کاربران اجازه می دهد رمزارز خریداری کنند. کاربران پی پال می توانند رمز ارز را به دلار تبدیل کنند …

نوشته با خدمات جدید پی پال کاربران می توانند رمزارز خود را به دلار آمریکا تبدیل کنند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

غول پرداخت پی پال از راه اندازی سرویس جدیدی خبر داد که به کاربران اجازه می دهد رمزارز خود را به دلار آمریکا تبدیل کنند.راه اندازی این سرویس اندکی پس از آن از راه اندازی سرویس روی رمپ پی پال انجام می شود که به کاربران اجازه می دهد رمزارز خریداری کنند.پی پال در یک پست وبلاگی در روز دوشنبه اعلام کرد یک سرویس مرتبط دیگر با رمزارزها را راه اندازی کرده است. پی پال خدمات خارج از رمپ را به مشتریان خود معرفی کرد و کاربران آن اکنون می توانند رمزارزهای خود را به دلار تبدیل کنند.این شرکت قبلاً یک سرویس روی رمپ برای مشتریان خود ارائه کرده بود که به آن ها امکان خرید ارزهای دیجیتال را می داد. با معرفی سرویس جدید خارج از رمپ، کاربران اکنون می توانند دارایی های رمزارزی خود را به صورت یکپارچه به دلار تبدیل کنند.پی پال قبلاً سرویس On-Ramps را راه اندازی کرده بود تا مشتریان آمریکایی بتوانند مستقیماً ضمن سازگاری با متامسک و لجر، رمزارزهای خود را مستقیماً با پی پال خریداری کنند. با افزودن خدمات Off Ramps، کاربران کیف پول کریپتو در ایالات متحده می توانند ارز دیجیتال خود را مستقیماً از کیف پول خود به موجودی پی پال تبدیل کنند تا بتوانند خرید کنند، ارسال کنند، ذخیره کنند یا به کارت بانکی خود انتقال دهند.در حال حاضر، این سرویس جدید برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps)، کیف پول ها و بازارهای NFT در دسترس است و همچنین در متامسک در دسترس کاربران است. این شرکت همچنین اعلام کرده است که فروشندگان حوزه Web3 می توانند سرویس جدید خارج از رمپ را با کسب وکار خود ادغام کنند و به کنترل های امنیتی قوی و ابزارهایی برای مدیریت کلاهبرداری، اختلافات و استرداد هزینه متصل شوند.پیشنهاد مظالعه: معرفی بهترین ارزهای وب3 (Web 3.0)Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با خدمات جدید پی‌پال کاربران می‌توانند رمزارز خود را به دلار آمریکا تبدیل کنند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×