روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " ftx مجوز فروش 3.4 میلیارد دلار سولانا، اتر، بیت‌کوین و سایر کوین‌ها را دریافت کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ منتشر شد.

ftx مجوز فروش 3.4 میلیارد دلار سولانا، اتر، بیت‌کوین و سایر کوین‌ها را دریافت کرد

صرافی ارزهای دیجیتال FTX مجوز انحلال دارایی های دیجیتال خود را به ارزش تقریبی 3.4 میلیارد دلار دریافت کرده است. تصمیم قاضی جان دورسی در دادگاه مرتبط با ورشکستگی در ناحیه دلاور ایالات متحده به عنوان بخشی از استراتژی عمومی تر این صرافی ورشکسته برای بازپرداخت طلبکاران در نظر گرفته می شود. علیرغم برخی مخالفت ها، قاضی در نهایت …

نوشته FTX مجوز فروش 3.4 میلیارد دلار سولانا، اتر، بیت کوین و سایر کوین ها را دریافت کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صرافی ارزهای دیجیتال FTX مجوز انحلال دارایی های دیجیتال خود را به ارزش تقریبی 3.4 میلیارد دلار دریافت کرده است.تصمیم قاضی جان دورسی در دادگاه مرتبط با ورشکستگی در ناحیه دلاور ایالات متحده به عنوان بخشی از استراتژی عمومی تر این صرافی ورشکسته برای بازپرداخت طلبکاران در نظر گرفته می شود.علیرغم برخی مخالفت ها، قاضی در نهایت این پیشنهاد را تایید کرد و زمینه را برای یکی از مهم ترین انحلال دارایی ها در تاریخ ارزهای دیجیتال فراهم کرد.بر اساس پرونده های تاریخ 11 سپتامبر، این صرافی ورشکسته دارایی هایی به ارزش حدود 7 میلیارد دلار جمع آوری کرده است که شامل 1.16 میلیارد دلار توکن سولانا (SOL)، 560 میلیون دلار در بیت کوین (BTC) و 119 میلیون دلار در XRP است. بر اساس طرح تایید شده توسط دادگاه، گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) به مدیریت مایک نووگراتز به عنوان یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری مسئول اجرای فرآیند فروش خواهد بود.این طرح به FTX اجازه می دهد 100 میلیون دلار توکن را در هفته بفروشد، سقفی که به طور بالقوه می تواند برای توکن های افراد دو برابر شود.‍پیشنهاد مطالعه: شاخص ترس و طمع (Fear and Greed) چیست؟ چگونه از شاخص ترس و طمع در بازار رمز ارزها استفاده کنیم؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ftx مجوز فروش 3.4 میلیارد دلار سولانا، اتر، بیت‌کوین و سایر کوین‌ها را دریافت کرد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×