روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • جلسه‌ی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره‌ی رمز‌ارزها با همراهی رییس کل بانک مرکزی بزودی برگزار خواهد شد

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " جلسه‌ی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره‌ی رمز‌ارزها با همراهی رییس کل بانک مرکزی بزودی برگزار خواهد شد از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ منتشر شد.

جلسه‌ی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره‌ی رمز‌ارزها با همراهی رییس کل بانک مرکزی بزودی برگزار خواهد شد

جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس سیده فاطمه حسینی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی پرونده رمزارزها در هفته جاری در کمیسیون اقتصادی خبر داد و گفت: فناوری بلاکچین و پدیده رمزارز از موضوعات جدید و مهمی هستند که با توجه به اهمیت در اقتصاد و قابلیت‌های استفاده در شرایط تحریم مورد توجه ویژه کمیسیون اقتصادی قرار …

نوشته جلسه ی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره ی رمز ارزها با همراهی رییس کل بانک مرکزی بزودی برگزار خواهد شد اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبرمزارزها هم اکنون در ایران در وضعیتی خاکستری هستند و بر اساس آنچه که از سوی مسئولان رسمی و وزرا شنیده می شود، دولت به دنبال تصمیم گیری و تعیین تکلیف موضوع ارزهای رمزنگاری شده از جمله بحث استخراج یا ماینینگ است؛ مجلس شورای اسلامی و کمیسیون اقتصادی در حدود یکسال اخیر در زمینه رمزارزها پژوهش و جلساتی متعدد را با مسئولان و کارشناسان داشته و با توجه به اهمیت این موضوع در مجلس شنیده می شد که به زودی تصمیم دارد تا جلسه ای را برای بررسی وضعیت رمزارزها برگزار کند.جلسه کمیسیون اقتصادی مجلسسیده فاطمه حسینی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی پرونده رمزارزها در هفته جاری در کمیسیون اقتصادی خبر داد و گفت: فناوری بلاکچین و پدیده رمزارز از موضوعات جدید و مهمی هستند که با توجه به اهمیت در اقتصاد و قابلیت های استفاده در شرایط تحریم مورد توجه ویژه کمیسیون اقتصادی قرار گرفت و در نظر داریم در هفته جاری در روز یکشنبه و سه شنبه با برگزاری جلسه ای موضوع ارزهای رمزنگاری شده را با حضور وزار و مسئولین وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی پیگیری کنیم که در این جلسه از مرکز پژوهش های مجلس نیز حضور خواهند داشت.نماینده مردم تهران تاکید کرد: بررسی طرح دو فوریتی الزام بانک ها و موسسات اعتباری غیر بانکی به حذف سود و جریمه مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان یکی دیگر از دستور کارهای مهم کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری است که پیگیری خواهد شد.بر اساس گزارش کوینیت در هفته گذشته، وی اعلام کرده بود که ممنوعیت فعالیت در حوزه ی رمزارزی برای حفظ ارزش پول ملی است. وی با تاکید بر اهمیت رمزارزها اظهار داشت که رمزارزها موضوع بسیار مهمی هستند که نباید آنها را در وضعیت خاکستری و بدون قانونگذاری رها کرد.به نظر شما تصمیم گیری و تعیین تکلیف موضوع رمزارزها چه نتیجه ای را در بر خواهد داشت؟ آیا پتانسیل استفاده از فن آوری بلاکچین و رمزارزها در حوزه ی مالی شناخته خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] منبعIbena برچسب هابانک مرکزیبررسی پرونده رمز ارزهاسیده فاطمه حسینینماینده مردم تهرانکمیسیون اقتصادی مجلس

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جلسه‌ی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره‌ی رمز‌ارزها با همراهی رییس کل بانک مرکزی بزودی برگزار خواهد شد از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون

× ×