روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " برای ثبت دستگاه‌های استخراج رمزارز یک ماه فرصت دارید از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ منتشر شد.

برای ثبت دستگاه‌های استخراج رمزارز یک ماه فرصت دارید

فرصت یک ماهه! سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در سومین جلسه‌ی کمیته‌ی نظارت بر فعالیت استخراج رمزارز که با حضور رئیس دفتر بررسی اقتصادی مقام معظم رهبری و نماینده سایر دستگاه‌های مرتبط برگزار شد، اعلام کرد که «به دلیل اینکه درگذشته فرآیند استخراج رمزارزها قانونی نبود، تعدادی دستگاه به …

نوشته معاون طرح و برنامه وزارت صنعت: برای اظهار و ثبت دستگاه های استخراج رمزارز یک ماه فرصت دارید اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبآقای سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور در سومین جلسه ی کمیته ی نظارت بر فعالیت استخراج رمزارز توضیح داد که در راستای رفع مشکلات فعلی فعالان این حوزه، به آن ها یک ماه فرصت داده می شود تا دستگاه های خود را ثبت و اعلام نمایند. به گفته ی وی ماینرهای داخلی می توانند از ۲۵ام مرداد ماه در سامانه ی «بهین یاب» دستگاه های استخراج رمزارز خود را ثبت و فرایند قانونی سازی آن ها را طی کنند.فرصت یک ماهه!سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در سومین جلسه ی کمیته ی نظارت بر فعالیت استخراج رمزارز که با حضور رئیس دفتر بررسی اقتصادی مقام معظم رهبری و نماینده سایر دستگاه های مرتبط برگزار شد، اعلام کرد که «به دلیل اینکه درگذشته فرآیند استخراج رمزارزها قانونی نبود، تعدادی دستگاه به صورت قاچاق وارد شده و در حال حاضر مشکلاتی برای فعالان این صنعت به وجود آورده است. لذا با مساعدت هیأت وزیران، این مشکل مرتفع می شود».وی با حضور در در سومین جلسه ی کمیته ی نظارت بر فعالیت استخراج رمزارز افزود:از ۲۵ مرداد در سامانه ی «بهین یاب» امکان ثبت دستگاه های استخراج رمزارز به مدت یک ماه فراهم می شود و این امکان وجود خواهد داشت که با پرداخت حقوق و عوارض دولتی، فعالیت آنها قانونی شود و از آن پس دستگاه هایی که از مبادی غیررسمی وارد کشور شده و در این سامانه ثبت نشده باشد، قاچاق محسوب می شود. سعید زرندیمعاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین اعلام نموده که «تعداد ۶۲۴ جواز تأسیس برای استخراج رمزارز صادر شده و ۱۵ واحد در مرحله ی درخواست صدور پروانه ی بهره برداری هستند که ۲ واحد از این تعداد، پروانه بهره برداری دریافت کرده اند.به گفته ی وی پیش بینی می شود با اجرای طرح خود اظهاری، تعداد واحدهای دارای پروانه افزایش یابد.رمزارزها یک راهکار برای جبران کمبود ارززرندی همچنین تأکید کرد که «مدل سازی برای استفاده از رمزارزها در واردات کالا در دست بررسی بوده و آن را دنبال می کنیم. اگر بتوانیم در شرایط کمبود ارز، رابطه بین واردات با استفاده از رمزارزها را مهیا کنیم، برای کشور سودمند خواهد بود».به گفته ی وی «در دنیا، نقش رمزارزها در تجارت خارجی پررنگ است و براساس برخی آمارها ارزش بازار کل رمزارزها در دنیا حدود ۳۰۰ میلیارد دلار برآورد می شود، لذا باید ما هم در این زمینه فعالانه عمل کنیم».نظر شما در رابطه با فرصت یک ماهه ی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت برای ماینرهای داخلی چیست؟ آیا این طرح می تواند به افزایش فعالیت ماینرهای داخلی و فعالان این حوزه در داخل کشور کمک کند؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هااستخراج رمزارز در ایرانایرانتاسیس فارم در ایرانسعید زرندیصنعت و معدنفعالیت ماینرهای ایرانیماینرهای داخلیوزارت صمتوزارت صنعتوزارت صنعت معدن و تجارت

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " برای ثبت دستگاه‌های استخراج رمزارز یک ماه فرصت دارید از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون