روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان: رمزارزها می‌توانند مشکلات صنعت فوتبال کشور را رفع کنند

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان: رمزارزها می‌توانند مشکلات صنعت فوتبال کشور را رفع کنند از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ منتشر شد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان: رمزارزها می‌توانند مشکلات صنعت فوتبال کشور را رفع کنند

استفاده از رمزارزها برای رفع مشکلات صنعت فوتبال کشور سعید آذری؛ مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد که پیشنهاد استفاده از رمزارزها برای رفع مشکلات صنعت فوتبال و عقد قرارداد با مربیان و بازیکنان خارجی را به سازمان لیگ ارائه کرده است. وی مشکلات ارزی و تحریم‌های بین‌المللی را مانع اصلی …

نوشته مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان: رمزارزها می توانند مشکلات صنعت فوتبال کشور را رفع کنند اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلببر اساس ادعای فعالان صنعت فوتبال ایران، این صنعت امروزه با مشکلات متعددی مواجه شده است. تحریم ها و مشکلات پرداخت هزینه ی عقد قرارداد با مربیان و بازیکنان خارجی مانع مهمی برای استفاده از این ظرفیت در فوتبال شده است. با این وجود، رمزارزها که یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز و آزاد به به مردم جهان پیشنهاد می کنند را می توان برای رفع این مشکلات مورد استفاده قرار داد. در همین راستا، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان پیشنهاد استفاده از رمزارزها برای عقد قرارداد با مربیان و بازیکنان خارجی را به سازمان لیگ ارائه کرده است.استفاده از رمزارزها برای رفع مشکلات صنعت فوتبال کشورسعید آذری؛ مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مصاحبه ی اخیر خود اعلام کرد که پیشنهاد استفاده از رمزارزها برای رفع مشکلات صنعت فوتبال و عقد قرارداد با مربیان و بازیکنان خارجی را به سازمان لیگ ارائه کرده است.وی مشکلات ارزی و تحریم های بین المللی را مانع اصلی به کارگیری مربیان و بازیکنان خارجی در صنعت فوتبال کشور ارزیابی کرده است. آذری اظهار داشت سازمان لیگ باید این پیشنهاد را بررسی کند و در صورت امکان پذیر بودن اجرای این پیشنهاد، با پیشنهاد دهندگان، دستگاه های نظارتی و کارشناسان جلسه ی مشترک برگزار کند. آذری در رابطه با امکان اجرای این پیشنهاد در ایران اظهار داشت:فکر می کنم امکان اجرای این پیشنهاد وجود دارد، می توان برای جلوگیری از خروج ارز از این ظرفیت استفاده کرد ولی طرف قرارداد نیز باید رمزارزها را بپذیرد. سعید آذریمزایای استفاده از رمزارزها در صنعت فوتبال کشوروی استفاده از روش های پرداخت دیجیتالی مبتنی بر ارزهای فیات همانند «وب مانی» را نیز امکان پذیر می داند. برای استفاده از روش های پرداخت دیجیتالی باید جوانب مختلف همانند امکان همکاری با شرکت وب مانی، ریسک استفاده از این خدمات، موانع احتمالی ناشی از تحریم ها و … را بررسی کرد.با این وجود، رمزارزها امکان ارسال تراکنش ها را بدون نگرانی از محدودیت ها فراهم می کنند. در این روش پذیرش رمزارزها توسط طرف قرارداد شرط لازم و کافی است و نگرانی نسبت به تحریم ها، سانسور و مسدودسازی دارایی وجود نخواهد داشت.گسترش رمزارزها در سطح جهان، استفاده از این نو آوری را در صنعت فوتبال جهان موجب شده است. بر اساس گزارش کوینیت، تیم فوتبال بارسلونا اخیرا ۱/۳ میلیون دلار از فروش توکن هواداران این تیم کسب درآمد کرده است. همچنین، لیگ فوتبال اسپانیا اخیراً با صرافی رمزارزی جیکاگس(GCox) اعلام همکاری کرده است. در همین این زمان تبلیغ شرکت های فعال در صنعت رمزارزها پنل های کنار زمین لیگ برتر انگلستان نیز قابل مشاهده است.نظر شما نسبت به پیشنهاد اخیر مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در استفاده از رمزارزها برای برطرف ساختن مشکلات فوتبال کشور چیست؟ آیا امکان استفاده از رمزارزها برای رفع مشکلات صنعت فوتبال کشور وجود دارد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هارمزارزها در فوتبالسعید آذریعقد قرارداد فوتبال با رمزرازهامدیرعامل باشگاه فولاد خوزستانمشکلات فوتبال کشور

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان: رمزارزها می‌توانند مشکلات صنعت فوتبال کشور را رفع کنند از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون