روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • نشریه‌ی بلومبرگ: بازدهی چشمگیر بازار صعودی بیت کوین در گذشته بار دیگر تکرار خواهد شد

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " نشریه‌ی بلومبرگ: بازدهی چشمگیر بازار صعودی بیت کوین در گذشته بار دیگر تکرار خواهد شد از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ منتشر شد.

نشریه‌ی بلومبرگ: بازدهی چشمگیر بازار صعودی بیت کوین در گذشته بار دیگر تکرار خواهد شد

پیش‌بینی تکرار بازار صعودی بیت کوین توسط نشریه‌ی بلومبرگ نشریه‌ی بلومبرگ(Bloomberg) در آخرین خبرنامه‌ی رمزارزی خود با اشاره به این حقیقت که قیمت بیت کوین تنها در طول چهار سال از سطح ۱ هزار دلار به ۱۰ هزار دلار رسیده است، گزارش کرد که «شرایط حاکم بر بازار بیت کوین نشان می‌دهد که این دارایی …

نوشته نشریه ی بلومبرگ: بازدهی چشمگیر بازار صعودی بیت کوین در گذشته بار دیگر تکرار خواهد شد اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلببیت کوین به عنوان بزرگترین رمزارز بازار در گذشته بازارهای صعودی و نزولی متعددی را تجربه کرده است و در همین راستا قیمت بیت کوین در طول چهار سال گذشته ۱۰ برابر افزایش یافته است. با این وجود، نشریه ی بلومبرگ پیش بینی کرده است که با وجود بلوغ در بازار این دارایی، بیت کوین تمایل دارد تا بار دیگر عملکرد گذشته ی خود را تکرار کند. بر همین اساس اعلام شده است که قیمت بیت کوین در دوره ی زمانی طولانی تری ۱۰ برابر افزایش خواهد یافت.پیش بینی تکرار بازار صعودی بیت کوین توسط نشریه ی بلومبرگ نشریه ی بلومبرگ(Bloomberg) در آخرین خبرنامه ی رمزارزی خود با اشاره به این حقیقت که قیمت بیت کوین تنها در طول چهار سال از سطح ۱ هزار دلار به ۱۰ هزار دلار رسیده است، گزارش کرد که «شرایط حاکم بر بازار بیت کوین نشان می دهد که این دارایی تمایل دارد تا سطح ۱۰۰ هزار دلاری را تجربه کند.» اگرچه در نتیجه ی بلوغ بازار رمزارزها ممکن است روند صعودی بیت کوین به آهستگی تجربه گردد اما به نظر نمی رسد که بیت کوین در نقطه ی توقف کامل قرار گرفته است. تحلیلگران معتقدند که بازار صعودی بیت کوین مجدداً قابل تکرار است.نوشته های مشابهآوریل 30, 2020آوریل 4, 2020ژوئن 30, 2020آگوست 25, 2020اگر صنعت رمزارزها با وجود بلوغ نسبی عملکرد خود را در گذشته تکرار کند، تقریباً دو برابر نسبت به گذشته طول خواهد کشید تا یک صفر به ۱,۰۰۰ دلار بیفزاید و می تواند در سال ۲۰۲۵ سطح قیمت ۱۰۰ هزار دلار را تجربه کند. نشریه ی بلومبرگاگرچه این پیش بینی به ظاهر بسیار خوش بینانه به نظر می رسد، اما در مقایسه با سایر پیش بینی ها که در ماه های گذشته شاهد بوده ایم به طور محافظه کارانه ای ارائه شده است. بر اساس گزارش کوینیت، مُدل نسبت میزان انتشار به موجودی بیت کوین افزایش قیمت بیت کوین به ۲۸۸ هزار دلار تا سال ۲۰۲۴ را نشان می دهد.عوامل بنیادی از افزایش قیمت بیت کوین پشتیبانی می کنندبلومبرگ علاوه بر استناد به تاریخچه ی روند قیمت بیت کوین، اعلام کرده است که عوامل بنیادی و سطح تقاضا نیز از افزایش قیمت بیت کوین پشتیبانی می کنند. این نشریه اعلام کرده است، در حالی که تقاضا برای سرمایه گذاری بر روی بیت کوین از سوی سرمایه گذاران حقوقی در حال افزایش است و حجم دارایی های بیت کوین صندوق گری اسکیل به محدوده ی ۵۰۰ هزار بیت کوین نزدیک شده است، ۹۰ درصد از کل بیت کوین های قابل انتشار تاکنون استخراج شده اند و در حقیقت بخش کوچکی برای عرضه باقی مانده است.نظر شما نسبت به ارزیابی نشریه ی بلومبرگ از تغییرات قیمت بیت کوین در آینده چیست؟ آیا بازار صعودی بیت کوین در گذشته بار دیگر تکرار خواهد شد؟ آیا در صورت وقوع این سناریو محدوده ی ۱۰۰ هزار دلار برای این دارایی قابل دستیابی است؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هاتغییرات قیمت بیت کوینتکرار بازار صعودی بیت کویننشریه ی بلومبرگپیش بینی قیمت بیت کوین

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نشریه‌ی بلومبرگ: بازدهی چشمگیر بازار صعودی بیت کوین در گذشته بار دیگر تکرار خواهد شد از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون