روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • اگر سال گذشته در بازار رمزارزها سرمایه‌گذاری می‌کردید، ۲۰ درصد از بازار سهام جلو بودید!

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " اگر سال گذشته در بازار رمزارزها سرمایه‌گذاری می‌کردید، ۲۰ درصد از بازار سهام جلو بودید! از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ منتشر شد.

اگر سال گذشته در بازار رمزارزها سرمایه‌گذاری می‌کردید، ۲۰ درصد از بازار سهام جلو بودید!

سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز روز گذشته یکی از سرمایه‌گذاران حوزه‌ی رمزارز دستاوردهای چشم‌گیر خود را که طی یک آزمایش بلند مدت بدست آورده بود در پلت‌فرم رددیت منتشر کرد. وی در این پست اعلام کرد که در سال ۲۰۱۹ معادل هزار دلار از هر ۱۰ رمزارز برتر خریداری کرده است. به گفته‌ی وی، از زمان …

نوشته اگر سال گذشته در بازار رمزارزها سرمایه گذاری می کردید، ۲۰ درصد از بازار سهام جلو بودید! اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبنتایج بدست آمده از آزمایشات یک سرمایه گذار حوزه ی رمزارز نشان می دهد که اگر سال گذشته در ۱۰ رمزارز برتر بازار سرمایه گذاری کرده بودید اکنون معادل ۵۳ درصد سود بدست می آوردید. علاوه بر این گفته شده که سرمایه گذاری در بازار سهام به ویژه شاخص S&P 500 هم سودآوری ۳۵ درصدی به همراه داشته است؛ این بدان معناست که بازار رمزارزها توانسته طی یک سال گذشته با اختلاف ۲۰ درصدی سود بیشتری نسبت به بازار سهام در اختیار سرمایه گذاران خود قرار دهد.سرمایه گذاری در بازار رمزارزروز گذشته یکی از سرمایه گذاران حوزه ی رمزارز دستاوردهای چشم گیر خود را که طی یک آزمایش بلند مدت بدست آورده بود در پلت فرم رددیت منتشر کرد. وی در این پست اعلام کرد که در سال ۲۰۱۹ معادل هزار دلار از هر ۱۰ رمزارز برتر خریداری کرده است. به گفته ی وی، از زمان شروع این آزمایش تا کنون توانسته ۵۳/۸ درصد سود کسب کند، به عبارتی دارایی ۱۰۰۰ دلاری وی اکنون ۱۵۳۸ دلار ارز دارند.بازار سهام در مقابل رمزارزاین سرمایه گذار که با نام مستعار جویی ام۴(Joe M 4) در رددیت فعالیت دارد، توضیح داد که آزمایش «شاخص ۱۰ رمزارز برتر» بسیار شبیه به بررسی شاخص S&P 500 می باشد، با این تفاوت که در صورت سرمایه گذاری هزار دلاری در شاخص S&P 500، دارایی وی با افزایش ۳۵۰ دلاری به ۱۳۵۰ دلار می رسد، به عبارتی یک افزایش ارزش ۳۵ درصدی.نوشته های مشابه3 روز پیشژوئن 10, 2020آوریل 30, 2020می 9, 2020در قسمتی از این پست با اشاره به اصلاح قیمت بازار رمزارزها در تابستان، آمده است که «علی رغم یک ماه سخت، ده رمزارز برتر سال ۲۰۱۹ اکنون با رشد ۵۴ درصدی روبرو شده و بسیار سودآورتر از بازار سهام بوده اند».کاهش ارزش برخی رمزارزهاآزمایش جویی نشان می دهد که بسیاری از رمزارزهای برتر سال ۲۰۱۹(که عبارتند از بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ایاس، بیت کوین اس وی، لایت کوین و ترون) نسبت به ماه ژانویه ی آن سال افزایش ارزش چشم گیر داشته اند؛ با در نتایج بدست آمده مشخص شد که رمزارزهای استلار و ریپل با کاهش ارزش روبرو شده اند.بسیاری از رمزارزهای موجود در این آزمایش که در سال ۲۰۱۹ جزء ده رمزارز برتر بوده اند، اکنون با سقوط جایگاه در بازار مواجه شده و جای خود را به پروژه های دیگری همچون پولکادات(Polkadot) و پروژه ی DeFi چین لینک(Chainlink) داده اند.البته وی چندین آزمایش مشابه در این چهارچوب زمانی انجام داده و اعلام نموده که بازار رمزارزها پیروز میدان سرمایه گذاری نیست. به گفته ی وی سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ در بازار سهام بیشترین سوددهی را به همراه داشته است.نظر شما در رابطه با سرمایه گذاری در صنعت رمزارزها و میزان سوددهی برترین رمزارزهای سال ۲۰۱۹ چیست؟ به نظر شما سرمایه گذاری در بازار رمزارزها سودآورتر است یا بازار سهام؟ نظرات خود را تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هاS&P 500بازار رمزارزهاسرمایه کذاری در بازار رمزارزسرمایه گذاری در صنعت رمزارزهاپروژه ی DeFi

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اگر سال گذشته در بازار رمزارزها سرمایه‌گذاری می‌کردید، ۲۰ درصد از بازار سهام جلو بودید! از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون