روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • شبکه‌ی شرکت‌های پی.دبلیو.سی: فن‌آوری بلاکچین در ده سال آینده به بخش جدایی ناپذیر از اقتصاد جهان تبدیل خواهد شد

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " شبکه‌ی شرکت‌های پی.دبلیو.سی: فن‌آوری بلاکچین در ده سال آینده به بخش جدایی ناپذیر از اقتصاد جهان تبدیل خواهد شد از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ منتشر شد.

شبکه‌ی شرکت‌های پی.دبلیو.سی: فن‌آوری بلاکچین در ده سال آینده به بخش جدایی ناپذیر از اقتصاد جهان تبدیل خواهد شد

سهم فن‌آوری بلاکچین از تولید ناخالص جهان مطالعه‌ی جدید شبکه‌ی شرکت‌های خدمات حرفه‌ای چند ملیتی پی.دبلیو.سی(PwC) نشان می‌دهد که به دلیل کاربرد‌های گسترده‌ی فن‌آوری بلاکچین این نو‌آوری پتانسیل افزایش ۱٫۷۶ تریلیون دلاری یا ۱٫۴ درصد از تولید ناخالص جهان را در طول ده سال آینده دارا است. بر اساس این گزارش فن‌آوری بلاکچین به سازمان‌ها …

نوشته شبکه ی شرکت های پی.دبلیو.سی: فن آوری بلاکچین در ده سال آینده به بخش جدایی ناپذیر از اقتصاد جهان تبدیل خواهد شد اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبامروزه شرکت ها و دولت های سراسر جهان پتانسیل استفاده از فن آوری بلاکچین برای افزایش بهره وری فعالیت های مختلف را درک کرده اند. با این وجود، نتیجه ی مطالعه ی اخیر به ظرفیت عظیم این نو آوری در افزایش تولید ناخالص اقتصاد کشور های سراسر جهان اشاره دارد.سهم فن آوری بلاکچین از تولید ناخالص جهانمطالعه ی جدید شبکه ی شرکت های خدمات حرفه ای چند ملیتی پی.دبلیو.سی(PwC) نشان می دهد که به دلیل کاربرد های گسترده ی فن آوری بلاکچین این نو آوری پتانسیل افزایش ۱٫۷۶ تریلیون دلاری یا ۱٫۴ درصد از تولید ناخالص جهان را در طول ده سال آینده دارا است.بر اساس این گزارش فن آوری بلاکچین به سازمان ها کمک می کند تا قرارداد ها، اسناد هویتی، گواهینامه ها، سوابق و توافقنامه ها را بررسی و تایید کنند.اقتصاددان های پی.دبلیو.سی پتانسیل استفاده از فن آوری بلاکچین را در صنایع مختلف از جمله مراقبت های بهداشتی، خدمات دولتی و عمومی، تولید، امور مالی، خرده فروشی و لجستیک را بررسی کرده اند. آن ها انتظار دارند که بخش بزرگی از این صنایع تا سال ۲۰۲۵ از فن آوری بلاکچین استفاده کنند.محققان تشخیص اصالت، سیستم پرداخت و ابزارهای مالی، تشخیص هویت، انعقاد قرارداد و رفع اختلاف و ایجاد امکان مشارکت مشتریان را پنج کاربرد اصلی فن آوری بلاکچین در ده سال آینده ارزیابی کرده اند. بر اساس این گزارش انتظار می رود که به کارگیری فن آوری بلاکچین برای بررسی اصالت محصول به تنهایی ۹۶۲ میلیارد دلار به تولید ناخالص جهان اضافه کند. همچنین ابزارهای پرداخت و مالی پتانسیل افزایش ۴۳۳ میلیارد دلاری تولید ناخالص جهان را دارا هستند.برآورد می گردد که تا سال ۲۰۲۱ میلادی فن آوری بلاکچین تولید ناخالص جهان را ۶۶ میلیارد دلار افزایش دهد. همچنین افزایش ۶ برابری تاثیر فن آوری بلاکچین(به ارزش ۴۲۲ میلیارد دلار) تا سال ۲۰۲۵ میلادی تخمین زده شده است.کشور های پیشتاز در استفاده از فن آوری بلاکچینپی.دبلیو.سی انتظار دارد که تا سال ۲۰۳۰ میلادی ایالات متحده ی آمریکا و چین با استفاده از فن آوری بلاکچین تولید ناخالص ملی خود را به ترتیب ۴۰۷ میلیارد دلار و ۴۴۰ میلیارد دلار افزایش دهند. در حالی که بر اساس این گزارش آلمان، هند، ژاپن و انگلیس به دیگر قطب های نو آوری در فن آوری بلاکچین تبدیل خواهند شد.نظر شما نسبت به گزارش اخیر پی.دبلیو.سی در رابطه با پتانسیل فن آوری بلاکچین در افزایش تولید ناخالص جهان چیست؟ آیا این نو آوری در آینده ی نزدیک به بخش مهمی از اقتصاد کشور های جهان تبدیل خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هاPwCاقتصاد جهانتولید ناخالص جهانشبکه ی شرکت های خدمات حرفه ای چند ملیتی پی.دبلیو.سیپی.دبلیو.سی

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شبکه‌ی شرکت‌های پی.دبلیو.سی: فن‌آوری بلاکچین در ده سال آینده به بخش جدایی ناپذیر از اقتصاد جهان تبدیل خواهد شد از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون