روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • وزارت دادگستری آمریکا: رمزارز پایدار شرکت تتر به وسیله‌ی قاچاقچی‌های مواد مخدر استفاده می‌شود

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " وزارت دادگستری آمریکا: رمزارز پایدار شرکت تتر به وسیله‌ی قاچاقچی‌های مواد مخدر استفاده می‌شود از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ منتشر شد.

وزارت دادگستری آمریکا: رمزارز پایدار شرکت تتر به وسیله‌ی قاچاقچی‌های مواد مخدر استفاده می‌شود

استفاده از رمزارزپایدار شرکت تتر در قاچاق مواد مخدر وزارت دادگستری ایالات متحده‌ی آمریکا(DOJ) در روز پانزدهم اکتبر سندی را در رابطه با قاچاق مواد مخدر و پولشویی در آمریکای لاتین منتشر کرده است. در این سند ادعا شده است که رمزارز پایدار شرکت تتر یعنی یواس‌دی‌تی(USDT) به تسهیل فعالیت مجرمان کمک می‌کند. در حقیقت …

نوشته وزارت دادگستری آمریکا: رمزارز پایدار شرکت تتر به وسیله ی قاچاقچی های مواد مخدر استفاده می شود اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبهمواره منتقدان و سازمان های دولتی رمزارزها را به تسهیل فعالیت های مجرمانه متهم می کنند. با این وجود شفافیت رمزارزها و امکان ردیابی تراکنش ها ویژگی های مهمی برای جلوگیری از اجرای فعالیت های مجرمانه در این صنعت محسوب می گردند. در همین زمان رمزارز پایدار شرکت تتر یا یو اس دی تی(USDT) که مستقیماً توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود و زیر نظر نهاد های قانون گذاری آمریکا نیز قرار دارد برای تسهیل فعالیت های مجرمانه مورد استفاده قرار گرفته است. وزارت دادگستری ایالات متحده ی آمریکا(DOJ) ادعا کرده است که یک گروه بین المللی پولشویی از رمزارز تتر برای کمک به کارتل های قاچاق مواد مخدر در آمریکای لاتین استفاده کرده اند.استفاده از رمزارزپایدار شرکت تتر در قاچاق مواد مخدروزارت دادگستری ایالات متحده ی آمریکا(DOJ) در روز پانزدهم اکتبر سندی را در رابطه با قاچاق مواد مخدر و پولشویی در آمریکای لاتین منتشر کرده است. در این سند ادعا شده است که رمزارز پایدار شرکت تتر یعنی یواس دی تی(USDT) به تسهیل فعالیت مجرمان کمک می کند.در حقیقت شش فرد با نام های شیژی لی(Xizhi Li)، جیانشینگ چن(Jianxing Chen)، جیائو چن(Jiayu Chen)، جیانگوان لی(Jingyuan Li)، اریک یانگ وو(Eric Yong Woo) و تائو لیو(Tao Liu) به دلیل مشارکت در قاچاق مواد مخدر دستگیر شده اند و دادگستری ویرجینیا(Virginia) اتهاماتی را بر علیه آن ها مطرح کرده است.نوشته های مشابهمی 1, 2019مارس 18, 2019ژوئن 30, 2019اکتبر 20, 2018دادگستری آمریکا در روز بیست و چهارم سپتامبر ادعا کرده است که این شش نفر در طول ۱۲ سال گذشته میلیون ها دلار را برای کارتل های مواد مخدر پولشویی کرده اند. بر همین اساس، آن ها پول های حاصل از فروش مواد مخدر را در حساب های بانکی، کازینو ها و کسب و کارهای مختلف جابه جا کرده اند.ارسال چهار تراکنش یو اس دی تی به ارزش ۱۰ هزار دلاریک مامور مخفی اداره ی مبارزه با مواد مخدر(DEA) پیشنهاد خرید پاسپورت های آمریکایی با قیمت ۱۵۰,۰۰۰ دلار را به این گروه ارائه کرده است. این پیشنهاد در نهایت منجر به شناسایی و متلاشی شدن این گروه شده است. بر اساس کیفرخواست مطرح شده در این مبادله ی ساختگی تائو در طی چهار تراکنش به ارزش ۱۰,۰۰۰ دلار رمزارز پایدار یو اس دی تی(USDT) را به مامور دیگری پرداخت کرده است که در نقش واسط ظاهر شده است.دادگستری آمریکا جریمه ی سنگین به ارزش حداقل ۳۰ میلیون دلار را برای این مجرمان درخواست کرده است. اعضاء گروه پولشویی با اتهامات پولشویی، رشوه خواری، تلاش برای جعل هویت و … مواجه شده اند. محکومیت مجرمان به این اتهامات حداقل ۱۰ سال زندان را برای آن ها به همراه خواهد داشت.بر اساس گزارش کوینیت، رمزارز پایداریو اس دی تی در سال جاری میلادی رشد چشمگیری را تجربه کرده است. بر همین اساس ارزش بازار رمزارزهای پایدار یو اس دی تی در زمان نگارش مقاله ۱۵٫۹۷۵ میلیارد دلار اعلام شده است.نظر شما نسبت به استفاده از رمزارز پایدار شرکت تتر در قاچاق مواد مخدر چیست؟ با توجه به استفاده از سایر روش ها همانند جابه جایی دارایی ها در میان حساب های بانکی مختلف آیا می توان ادعا کرد که وزارت دادگستری در گزارش استفاده از رمزارزها در فعالیت های مجرمانه بزرگنمایی می کند؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هاUSDTرمزارز پایدار شرکت تترقاچاق مواد مخدروزارت دادگستری آمریکاپولشویییو اس دی تی

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " وزارت دادگستری آمریکا: رمزارز پایدار شرکت تتر به وسیله‌ی قاچاقچی‌های مواد مخدر استفاده می‌شود از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون