روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هفته‌ی آینده مصوبه‌ی هیئت دولت را اجرا خواهد کرد

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هفته‌ی آینده مصوبه‌ی هیئت دولت را اجرا خواهد کرد از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ منتشر شد.

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هفته‌ی آینده مصوبه‌ی هیئت دولت را اجرا خواهد کرد

اجرای مصوبه‌ی هیئت دولت در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حالی که چند ماه از مصوبه‌ی هیئت دولت برای تعیین تکلیف تجهیزات استخراج رمزارز کشور سپری شده است، همچنان ماینر‌ها اجرای کامل این مصوبه را انتظار می‌کشند. محمود واعظی؛ رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری در روز دوشنبه نوزدهم آبان، نامه‌ای را با …

نوشته ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هفته ی آینده مصوبه ی هیئت دولت را اجرا خواهد کرد اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبقانون گذاری صنعت استخراج رمزارزها، بخشی از ماینر ها که پیش از تصویب قوانین در این حوزه فعالیت کرده اند را با مشکلات متعددی مواجه کرده است. در حقیقت، بخشی از تجهیزات ماینینگ موجود تحت دیگر ردیف تعرفه ها و یا به طور قاچاق وارد کشور شده اند و به همین دلیل ماینر ها خواستار تعیین تکلیف این دسته از تجهیزات شده اند. با این وجود، این درخواست ماینر ها تاکنون به طور کامل تحقق نیافته است.اجرای مصوبه ی هیئت دولت در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارزدر حالی که چند ماه از مصوبه ی هیئت دولت برای تعیین تکلیف تجهیزات استخراج رمزارز کشور سپری شده است، همچنان ماینر ها اجرای کامل این مصوبه را انتظار می کشند.محمود واعظی؛ رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری در روز دوشنبه نوزدهم آبان، نامه ای را با عنوان «درخواست اجرایی شدن مصوبه ی مربوط به تعیین تکلیف تجهیزات استخراج رمزارز موجود در کشور» به علی مویدی خرم آبادی؛ رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ارسال کرده است.بر اساس گزارش تعدادی از کانال های تلگرامی، کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی صبح روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۸/۲۰ جلسه ای را در رابطه با رمزارزها و قانون گذاری این فن آوری برگزار کرده است.در این جلسه علی مویدی؛ رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گزارش خود را از پیگیری پرونده ی قاچاق تجهیزات ماینینگ ارائه کرد. وی با اعلام وصول نامه ی محمود واعظی اظهار داشت که جلسه ی این ستاد در روز بیستم آبان برگزار خواهد شد و در این جلسه دستورالعمل و آیین نامه های مربوط به اجرای این مصوبه ابلاغ خواهد شد. مویدی ابراز امیدواری کرد که در هفته ی آینده مشکل ماینر ها مرتفع خواهد شد.وی همچنین بدون ارائه ی توضیحات بیشتر از آغاز به کار سامانه ی ثبت تجهیزات استخراج رمزارز از روز شنبه خبر داده است. با این وجود، بر اساس گزارش کوینیت سامانه ی وزارت صمت از بیست و پنجم مرداد تا بیست و پنجم شهریور اطلاعات مربوط به خود اظهاری ماینر ها را جمع آوری کرده است.بر اساس گزارش اخیر کوینیت مصوبه ی ماینینگ طوری اصلاح شده است که ماینر ها را مکلف می سازد تا رمزارزهای استخراج شده را به تامین واردات کالا و خدمات اختصاص دهند.نظر شما نسبت به اجرای مصوبه ی هیئت دولت برای تعیین تکلیف تجهیزات استخراج رمزارز موجود در کشور چیست؟ آیا مشکل تجهیزات ماینینگ در هفته ی آینده مرتفع خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هارئیس دفتر نهاد ریاست جمهوریستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارزعلی مویدی خرم آبادیمحمود واعظیمصوبه ی هیئت دولت

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هفته‌ی آینده مصوبه‌ی هیئت دولت را اجرا خواهد کرد از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون