روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • سرمایه‌گذاران سازمانی علاوه بر بیت‌کوین، به حضور در بازار اتریوم هم علاقه‌مند هستند

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه‌گذاران سازمانی علاوه بر بیت‌کوین، به حضور در بازار اتریوم هم علاقه‌مند هستند از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ منتشر شد.

سرمایه‌گذاران سازمانی علاوه بر بیت‌کوین، به حضور در بازار اتریوم هم علاقه‌مند هستند

بیت کوین یا اتریوم ۲۰۲۱ می‌تواند سال خوبی برای اتریوم باشد، زیرا کارشناسان اطمینان دارند که سرمایه‌گذاران سازمانی به صورت دسته‌جمعی به سمت بازار اتریوم حرکت کرده و ETH خریداری می‌کنند. در سال ۲۰۲۰ رمزارز بیت کوین توانست یک روند صعودی قدرتمند را آغاز کرده و طی ۹ ماه، تقریباً ۱۰ برابر افزایش ارزش را …

نوشته سرمایه گذاران سازمانی علاوه بر بیت کوین، به حضور در بازار اتریوم هم علاقه مند هستند اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبطی چند ماه گذشته حضور سرمایه گذاران سازمانی در بازار بیت کوین به شدت پررنگ شده و این رمزارز به لطف افزایش ناگهانی سطح تقاضا در برابر عرضه یک روند صعودی قدرتمند را آغاز کرده است. حال تحلیلگران اعلام می کنند که در سال ۲۰۲۱ این روند به نفع اتریوم تغییر خواهد کرد و سرمایه گذاران سازمانی برای خرید ETH هجوم خواهند آورد. به گفته ی رایان واتکینز(Ryan Watkins) یکی از تحلیلگران برجسته ی شرکت مساری، راه اندازی قرارداد های اتریوم در CME یکی از نشانه های افزایش تقاضا برای اتریوم است، روندی که در سال ۲۰۲۱ شدیداً تسریع خواهد شد و نتیجه ی آن افزایش ناگهانی قیمت اتریوم است.۲۰۲۱ می تواند سال خوبی برای اتریوم باشد، زیرا کارشناسان اطمینان دارند که سرمایه گذاران سازمانی به صورت دسته جمعی به سمت بازار اتریوم حرکت کرده و ETH خریداری می کنند.در سال ۲۰۲۰ رمزارز بیت کوین توانست یک روند صعودی قدرتمند را آغاز کرده و طی ۹ ماه، تقریباً ۱۰ برابر افزایش ارزش را شاهد باشد. در همین راستا شرکت سرمایه گذاری ولز فارگو(Wells Fargo) بیت کوین را به عنوان برترین دارایی سرمایه گذاری معرفی کرد و سرمایه گذاران سازمانی نیز اقدام به خرید BTC کردند. با این حال تحلیلگران بر این باوراند که در سال ۲۰۲۱ این روند به نفع اتریو م تغییر می کند.نوشته های مشابهآگوست 8, 2018اکتبر 30, 2019می 17, 2019نوامبر 23, 2020اتریومسرازیر شدن سرمایه به سمت بازار اتریومطبق پست توییتری آقای رایان واتکینز(Ryan Watkins) یکی از تحلیلگران برجسته ی شرکت مساری(Messari) سازمان ها و نهاد های بزرگ از سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاری در شبکه ی اتریوم را آغاز می کنند. وی در پست توییتری خود اظهار داشت که «در سال ۲۰۲۰۱ شاهد خرید ETH توسط سرمایه گذاران سازمانی خواهیم بود. زمانی که شما قبول کنید که بیت کوین ارزشمند است، ذهن شما باز شده و به این درک می رسد که شاید سایر دارایی های رمزارزی نیز می توانند دارای ارزش باشند. از آنجا به بعد پرش از بیت کوین به ETH بسیار ساده خواهد بود».پست توییتری رایان واتکینزآقای واتکینز معتقد است که راه اندازی قرارداد های اتریوم در بورس شیکاگو(CME) نیز مهر تاییدی بر صحبت های وی می باشد. به گفته ی او، اگر هیچ علاقه و تقاضایی برای خرید ETH در بازار وجود نداشت، CME چنین محصولی را عرضه نمی کرد.یکی از عوامل افزایش علاقه ی سرمایه گذاران سازمانی برای خرید ETH، راه اندازی فاز صفر شبکه ی اتریوم۲ است.در صورتی که پیش بینی های آقای واتکینز به واقعیت تبدیل شود، در سال ۲۰۲۱ با جهش ارزش اتریوم و آغاز یک روند صعودی قدرتمند مواجه خواهیم شد؛ دقیقاً همان وضعیتی که اکنون شبکه ی بیت کوین در حال تجربه ی آن است.نظر شما در رابطه با صحبت های آقای واتکینز و احتمال حرکت سرمایه گذاران سازمانی به سمت شبکه ی اتریوم چیست؟ آیا احتمال سرازیر شدن سرمایه ی به سمت ETH و بالا رفتن ارزش این رمزارز در سال ۲۰۲۱ وجود دارد؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هاCMEETHEthereumاتریومخرید اتریوم توسط سازمان هاسرمایه گذاران سازمانیعلاقه ی سرمایه گذاران سازمانی به اتریومعلاقه ی سرمایه گذاران سازمانی به بیت کوینقرارداد آتی اتریوم

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه‌گذاران سازمانی علاوه بر بیت‌کوین، به حضور در بازار اتریوم هم علاقه‌مند هستند از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون
× ×