روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • بزرگترین شرکت دارایی‌های امن جهان برای فعالیت در حوزه‌ی رمزارزها برنامه‌ریزی می‌کند

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " بزرگترین شرکت دارایی‌های امن جهان برای فعالیت در حوزه‌ی رمزارزها برنامه‌ریزی می‌کند از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ منتشر شد.

بزرگترین شرکت دارایی‌های امن جهان برای فعالیت در حوزه‌ی رمزارزها برنامه‌ریزی می‌کند

بنیان‌گذار بریج‌واتر بیت کوین را تحسین می‌کند شرکت سرمایه‌گذاری بریج‌واتر که تقریباً ۱۴۰ میلیارد دلار دارایی را مدیریت می‌کند، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌ی دارایی‌های امن جهان نیز محسوب می‌شود. مجله‌های ای.آی.سی.ای.او(AICIO) و ویرد(Wired) دالیو را «استیو جابز حوزه‌ی سرمایه‌گذاری» نامیدند. همچنین مجله‌ی تامیز(TIME) وی را یکی از ۱۰۰ فرد با نفوذ در جهان معرفی کرده …

نوشته بزرگترین شرکت دارایی های امن جهان برای فعالیت در حوزه ی رمزارزها برنامه ریزی می کند اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبری دالیو(Ray Dalio)؛ بنیان گذار و مدیرارشد سرمایه گذاری بزرگترین شرکت سرمایه گذاری دارایی های امن؛ یعنی بریج واتر اسوشییتز(Bridgewater Associates) اخیراً دیدگاه خود را نسبت به بیت کوین و دیگر رمزارزها بیان کرده است. دالیو اظهار داشت که او و همکارانش در شرکت بریج واترز بر روی جایگزین های مناسب برای روش های ذخیره سازی ثروت تمرکز کرده اند.بنیان گذار بریج واتر بیت کوین را تحسین می کندشرکت سرمایه گذاری بریج واتر که تقریباً ۱۴۰ میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه ی دارایی های امن جهان نیز محسوب می شود. مجله های ای.آی.سی.ای.او(AICIO) و ویرد(Wired) دالیو را «استیو جابز حوزه ی سرمایه گذاری» نامیدند. همچنین مجله ی تامیز(TIME) وی را یکی از ۱۰۰ فرد با نفوذ در جهان معرفی کرده است.دالیو در یک یادداشت تحقیقاتی که روز پنجشنبه در وب سایت بریج واترز منتشر شده است، نوشت: «من این مطلب را برای روشن کردن موضعم در برابر بیت کوین منتشر می کنم. لطفاً تنها به گفته های من توجه کنید و نه مزالبی که در رسانه ها بیان می شود.»نوشته های مشابهدسامبر 21, 2020اکتبر 3, 20203 هفته پیشاکتبر 25, 2020وی یادداشت خود را به اعتراف به این نکته آغاز کرد که نسبت به بیت کوین و دیگر رمزارزها تخصص ندارد. دالیو اظهار داشت: «از نظر من تقاضای مردم برای سرمایه گذاری بر روی بیت کوین از چیزی که در رسانه ها گزارش می شود بسیار بیشتر است.» وی توضیح داد:من معتقدم که بیت کوین یک نوآوری بسیار بزرگ است. بیت کوین از طریق ساختاری که به طور دیجیتالی برنامه نویسی شده است، نوع جدیدی از پول را ایجاد کرده که ده سال تداوم یافته است و محبوبیت آن به عنوان نوعی ابزار واسطه ی مبادلات و ابزار ذخیره سازی ثروت در حال افزایش است. Ray Dalioنیاز مردم به دارایی های جایگزین طلادالیو با تاکید بر نیاز جامعه به دارایی های جایگزین طلا اظهار داشت: «از آنجایی که جایگزین های اندکی برای ذخیره سازی ثروت به طور مشابه با طلا وجود دارند و اندازه ی بازار آن ها نسبتاً کوچک است، این احتمال وجود دارد که بیت کوین و سایر رقبای این ارز(الت کوین ها) افزایش تقاضا برای روش های ذخیره سازی ثروت را برآورده سازند.» بنیان گذار بریج واتر اظهار داشت:من معتقدم که بیت کوین با موفقیت عملکرد به عنوان نوعی دارایی سودجویانه که در کوتاه مدت تداوم نخواهد داشت را پشت سر گذاشته و احتمالاً در آینده نیز همچنان ارزشمند خواهد بود. Ray Dalioوی افزود: «من موفقیت آزمایش بیت کوین در دوره ی زمانی ده ساله را تحسین می کنم، این تحسین تنها بخاطر دوام بیت کوین در طول این زمان نیست بلکه این فن آوری در این مدت زمان به خوبی عمل کرده و هیچ گاه هک نشده است.» با این وجود، مدیر اجرایی بریج واترز هشدار داد که ریسک حملات سایبری برای دارایی های دیجیتالی بسیار زیاد است و اظهار داشت که وی قادر به نادیده گرفتن این ریسک نیست.بر اساس گزارش کوینیت، دالیو در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که بازارهای مالی جهان از آزادی برخوردار نیستند و بانک های مرکزی کنترل آن ها را به دست گرفته اند.نظر شما نسبت به اظهارات مدیرارشد سرمایه گذاری بزرگترین شرکت سرمایه گذاری دارایی های امن جهان نسبت به بیت کوین چیست؟ آیا بریج واتر و تمامی شرکت های سرمایه گذاری در نهایت بر روی بیت کوین سرمایه گذاری خواهند کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.[تعداد: 0 میانگین: 0/5] برچسب هاBridgewaterRay Dalioبریج واتر اسوشییتزری دالیوسرمایه گذاری بیت کوین

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بزرگترین شرکت دارایی‌های امن جهان برای فعالیت در حوزه‌ی رمزارزها برنامه‌ریزی می‌کند از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون
× ×