روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " مسدودسازی حساب صرافی‌های رمزارزی منجر به نارضایتی اجتماعی خواهد شد از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ منتشر شد.

مسدودسازی حساب صرافی‌های رمزارزی منجر به نارضایتی اجتماعی خواهد شد

کم‌کاری بانک مرکزی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از تعلل بانک مرکزی در زمینه ساماندهی سایت‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور توضیح داد که برخی در بانک مرکزی با انسداد سایت‌های داخلی رمزارز به دنبال ایجاد نارضایتی اجتماعی هستند. فدا‌حسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی …

نوشته عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: مسدودسازی حساب صرافی های رمزارزی منجر به نارضایتی اجتماعی خواهد شد اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبفدا حسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و نماینده مردم زاهدان در تازه ترین مصاحبه خود اعلام نموده که بانک مرکزی در رابطه با وضعیت نابسامان بازار رمزارزها اقدامات چندانی انجام نداده است. به گفته وی تعلل در تدوین شیوه نامه و بخشنامه ای برای ساماندهی این بازار بدون شک باعث ضربه جبران ناپذیری به اقتصاد کشور و مردم خواهد شد. آقای مالکی با بیان اینکه اخباری وجود دارد که نشان می دهد بانک مرکزی در تلاش است تا حسابهای برخی از صرافی های آنلاین داخلی را مسدود کند، توضیح داد که «قطعاً این موضوع باعث نگرانی و نارضایتی مردم می شود و نباید این اقدام صورت بگیرد.کم کاری بانک مرکزیعضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از تعلل بانک مرکزی در زمینه ساماندهی سایت های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور توضیح داد که برخی در بانک مرکزی با انسداد سایت های داخلی رمزارز به دنبال ایجاد نارضایتی اجتماعی هستند.فدا حسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تازه ترین مصاحبه مطبوعاتی خود با اشاره به وضعیت نابسامان بازار رمزارزها و ارزهای دیجیتال در کشور اظهار داشت «متأسفانه بانک مرکزی اقدام چندانی در این زمینه انجام نداده و برای تدوین شیوه نامه و بخشنامه ای برای ساماندهی این بازار تعلل می کند».نوشته های مشابهبه گفته وی «با توجه به ورود بخشی از مردم به این بازار، قطعاً تعلل بانک مرکزی در ساماندهی این بازار لطماتی را به مردم و اقتصاد کشور خواهد زد».نارضاتی مردمآقای مالکی با بیان اینکه اخباری وجود دارد که نشان می دهد بانک مرکزی در تلاش است تا حسابهای برخی از صرافی های آنلاین داخلی را مسدود کند، توضیح داد که «قطعاً این موضوع باعث نگرانی و نارضایتی مردم می شود و نباید این اقدام انجام شود؛ چنانچه مستندات این موضوع به دست ما برسد، مجلس حتما به آن ورود خواهد کرد و با ابزارهای که در اختیار است به آن رسیدگی می کند».عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه صحبت های خود اظهار داشت که:نباید اقداماتی از سوی دولت فعلی انجام شود تا در آستانه شکل گیری دولت سیزدهم مانع تراشی و نارضایتی به وجود بیاید و چنین اقداماتی دور از شأن مدیران کشور است. فدا حسین مالکیوی به عنوان نماینده مردم زاهدان تصریح کرد «مسدود کردن حساب مردم با فیلتر صرافی های آنلاین داخلی باعث می شود که کاربران ایرانی رو به خرید و فروش با پلتفرم صرافی های آنلاین خارجی بیاورند که این نیز خود باعث به وجود آمدن مخاطراتی برای مردم و همچنین اقتصاد کشور می شود».مالکی در پایان اظهار کرد «متاسفانه چنین اخبار و اقدامات نادرستی پیرامون بازار رمزارزها وجود دارد که در صورتی که محرز شود حتما از طریق قانونی و ابزارهای نظارتی مجلس این موضوع را پیگری می کنیم و گزارشی را در این این زمینه تهیه و برای رسیدگی در اختیار نهادهای مربوطه قرار خواهیم داد».نظر شما در رابطه با صحبت های نماینده مردم زاهدان در مچلس شورای اسلامی در مورد مسدودسازی حساب صرافی های داخلی چیست؟ آیا بانک مرکزی نسبت به ایجاد یک چهارچوب مشخص برای فعالیت در صنعت دارایی های رمزارزی تعلل کرده است؟ برچسب هابانک مرکزی ایرانعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجیفدا حسین مالکیقانون گذاریمجلسنماینده مجلس

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مسدودسازی حساب صرافی‌های رمزارزی منجر به نارضایتی اجتماعی خواهد شد از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون
× ×