روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه‌گذاری در بازار دوج‌کوین هیچ تفاوتی با قمار در لاس‌وگاس ندارد از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ منتشر شد.

سرمایه‌گذاری در بازار دوج‌کوین هیچ تفاوتی با قمار در لاس‌وگاس ندارد

دوج‌کوین چرا؟ آقای کوین اولری (Kevin O’Leary) کارآفرین موفق کانادایی و تحلیلگر اقتصادی در تازه‌ترین مصاحبه مطبوعاتی خود به سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز دوج‌کوین پرداخته است. وی در رابطه با این موضوع اعلام نموده که «من هرگز در چنین چیزی شرکت نمی‌کنم، و نمی‌دانم چرا بقیه مردم ممکن است چنین کاری را ]خرید رمزارز دوج‌کوین[ …

نوشته مالک شرکت مدیریت سرمایه گذاری اوشیر: سرمایه گذاری در بازار دوج کوین هیچ تفاوتی با قمار در لاس وگاس ندارد اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبکوین اولری (Kevin O’Leary) مالک و مدیرعامل شرکت اوشیر ای.تی.اف (O’Shares ETF) و یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاران کانادا در تازه ترین مصاحبه مطبوعاتی خود به سرمایه گذاری در بازار دوج کوین و مقایسه آن با سرمایه گذاری در بازارهای سنتی پرداخته است. به گفته وی، خرید رمزارز DOGE را به هیچ عنوان نباید «سرمایه گذاری» توصیف کرد زیرا شما تنها با امید به افزایش قیمت یک دارایی نه چندان کاربردی اقدام به خرید کرده اید. این کارآفرین موفق همچنین توضیح داد که هیچ تمایلی برای خرید دوج کوین نداشته و دلیلی هم وجود ندارد که مردم این کار را انجام دهند.دوج کوین چرا؟آقای کوین اولری (Kevin O’Leary) کارآفرین موفق کانادایی و تحلیلگر اقتصادی در تازه ترین مصاحبه مطبوعاتی خود به سرمایه گذاری در بازار رمزارز دوج کوین پرداخته است.وی در رابطه با این موضوع اعلام نموده که «من هرگز در چنین چیزی شرکت نمی کنم، و نمی دانم چرا بقیه مردم ممکن است چنین کاری را ]خرید رمزارز دوج کوین[ انجام دهند، به هرحال این انتخاب خودشان است».نوشته های مشابهوی در ادامه صحبت های خود توضیح داد که سرمایه گذاری در بازار DOGE مانند قمار کردن در لاس وگاس بوده و به هیچ عنوان چنین کاری را نمی توان «سرمایه گذاری» توصیف کرد، زیرا احتمال پیروزی و موفقیت مالی سرمایه گذاران بسیار پایین تر از چیزیست که فکر می کنند.دوج کوینآقای اولری که در حال حاضر به عنوان مالک و مدیرعامل شرکت اوشیر ای.تی.اف (O’Shares ETF) نیز شناخته می شود، به اظهار نظر در رابطه با روند سرمایه گذاری در بازارهای سنتی پرداخت و آن را با خرید رمزارز دوج کوین مقایهس کرد.بازار سنتی نسبت به دوج کوین متفاوت عمل می کندبه گفته وی زمانی که در یک بازار سنتی همچون بازار سهام سرمایه گذاری می کنید، شما در واقع بر روی توانایی های شرکت مورد نظر در زمینه اجرای برنامه ها و طرح های تجاری و همچنین امکان دستیابی آن ها به اهداف اعلام شده شرط بندی کرده اید. در مقابل، هیچ تصمیم گیری آگاهانه ای در شبکه دوج کوین وجود ندارد زیرا خریداران فقط امیدوار هستند که قیمت این رمزارز نه چندان کاربردی در آینده افزایش یابد. این درحالیست که رمزارز دوج کوین برخلاف بیت کوین، ذخایر نامحدود دارد.کوین اولری در ادامه پیشنهاد داد «شاید بهتر باشد که شما این سرمایه گذاری را نوعی تفریح و سرگرمی توصیف کنید زیرا هیچ ارزش ذاتی در آن وجود ندارد».این سرمایه گذار موفق در بخش های پایانی مصاحبه مطبوعاتی خود اظهار داشت که:زمانی که شما از روی حدس و گمانه زنی در بازار چیزی مانند دوج کوین سرمایه گذاری می کنید، هیچ تفاوتی میان این سرمایه گذاری و رفتن به شهر لاس وگاس و خرج کردن پول در قمار نیست. هر آنچه بر آن استوار هستید تنها حدس و گمانه زنی محض است. Kevin O’Learyنظر شما در رابطه با صحبت های این کارآفرین و تحلیلگر موفق دنیای اقتصاد چیست؟ آیا دوج کوین یک رمزارز مبتنی بر حدس و گمانه زنی بوده و هیچ آینده ای ندارد؟ برچسب هاKevin o'learyافزایش قیمت دوج کوینجهش دوج کویندوج کوینکوین اولری

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه‌گذاری در بازار دوج‌کوین هیچ تفاوتی با قمار در لاس‌وگاس ندارد از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون
× ×