روی خط خبر

  • فرهاد اکسچنج
  • گری اسکیل متذکر می‌شود که سرمایه گذاری بلند مدت به طور فزاینده‌ای در بازارهای بیت کوین نسبت به سفته بازی کوتاه‌مدت تسلط دارند، که تقاضا برای عرضه را به همراه دارند.

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " گری اسکیل متذکر می‌شود که سرمایه گذاری بلند مدت به طور فزاینده‌ای در بازارهای بیت کوین نسبت به سفته بازی کوتاه‌مدت تسلط دارند، که تقاضا برای عرضه را به همراه دارند. از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ منتشر شد.

گری اسکیل متذکر می‌شود که سرمایه گذاری بلند مدت به طور فزاینده‌ای در بازارهای بیت کوین نسبت به سفته بازی کوتاه‌مدت تسلط دارند، که تقاضا برای عرضه را به همراه دارند.

بازدیدها: 0گری اسکیل متذکر می شود که سرمایه گذاری بلند مدت به طور فزاینده ای در بازارهای بیت کوین نسبت به سفته بازی کوتاه مدت تسلط دارند، که تقاضا برای عرضه را به همراه دارند. گزارش جدیدی از سوی مدیر اداره رمزنگاری گری اسکیل نشان می دهد سرمایه گذاران استدلال می کنند که ساختار فعلی بازاربیت کوین مشابه با […]

نوشته گری اسکیل متذکر می شود که سرمایه گذاری بلند مدت به طور فزاینده ای در بازارهای بیت کوین نسبت به سفته بازی کوتاه مدت تسلط دارند، که تقاضا برای عرضه را به همراه دارند. اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1گری اسکیل متذکر می شودکه سرمایه گذاری بلند مدت به طور فزاینده ای در بازارهای بیت کوین نسبت به سفته بازی کوتاه مدت تسلط دارند، که تقاضا برای عرضه را به همراه دارند.گزارش جدیدی از سوی مدیر اداره رمزنگاری گری اسکیل نشان می دهد سرمایه گذاران استدلال می کنند که ساختار فعلی بازاربیت کوین مشابه با ابتدای سال ۲۰۱۶ پیش از شروع روند صعودی تاریخی است.گری اسکیل: بازار بیت کوین همانند سال ۲۰۱۶، قبل از روند صعودی تاریخیگری اسکیل پیش بینی می کند که تقاضا برای بیت کوین به طور قابل توجهی رشد خواهد کردچرا که تورم و نیاز به یک کالای پولی کمیاب افزایش می یابد و کاربرد آن بیشتر شود.این گزارش چندین شاخص زنجیره ارزش را شناسایی می کند که علاقه رو به رشد در این رمز ارز را نشان می دهند.در این گزارش اشاره شده است که سرمایه گذاری بلندمدت نسبت به سفته بازی های کوتاه مدت افزایش پیدا کرده استو تعداد بیت کوین های موجود در صرافی ها، به صورت تاریخی کاهش یافته است.همچنین یادآور می شود که آدرس های فعال روزانه در بالاترین سطح خود از سال ۲۰۱۷ قرار دارند.گری اسکیل اشاره می کند که افزایش وابستگی اقتصاد آمریکا به کاهش کمی (چاپ پول)برای حرکت است و تاریخ نشان می دهد که این یک اعتیاد است.شاخص s&p در طی سه ماه در پاسخ به برنامه های شناور ذخیره فدرال برای معکوس کردن توسعه پولی خود در سال ۲۰۱۸، ۲۰ درصد کاهش یافته است.علی رغم باقی ماندن قدرت دلار آمریکا نسبت به سایر ارزها، این گزارش تاکید می کند که سرمایه گذارانی که نسبت به تورم در میان “محرک مالی بی سابقه” نگران هستندبه دنبال راه هایی برای محافظت در برابر ذخیره پولی در حال گسترش به عنوان ذخیره ارزش هستند.گری اسکیل از سیستم امتیازدهی شده توسط مدیر صندوق سرمایه گذاری پاول تودور جونز برای ارزیابی ویژگی های بیت کوین در برابر نقدینگی، طلا و دارایی های مالی و تعیین پتانسیل رشد بازار استفاده می کند.این گزارش به نقل از جونز اشاره کرد:آنچه که برای من تعجب آور بود این بود که بیت کوین بیش ترین امتیاز را به دست آورد. بیت کوین یک امتیاز کلی تقریبا ۶۰ % از سرمایه مالی دارد اما ارزش بازار آن ۱/۱۲۰۰م آن است.این ارز ۶۶ درصد از طلا را به عنوان ذخیره ارزش به دست آورده است، اما ارزش بازار آن ۱/۶۰م آن است .”جونز به این نتیجه رسید که ” چیزی در اینجا اشتباه به نظر می رسد و حدس من این است که آن قیمت بیت کوین است.”منبع کوین تلگرف

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " گری اسکیل متذکر می‌شود که سرمایه گذاری بلند مدت به طور فزاینده‌ای در بازارهای بیت کوین نسبت به سفته بازی کوتاه‌مدت تسلط دارند، که تقاضا برای عرضه را به همراه دارند. از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون