روی خط خبر

  • فرهاد اکسچنج
  • رمز عبور خود را چگونه در مرورگر ها بازیابی یا پاک کنیم؟

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " رمز عبور خود را چگونه در مرورگر ها بازیابی یا پاک کنیم؟ از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ منتشر شد.

رمز عبور خود را چگونه در مرورگر ها بازیابی یا پاک کنیم؟

بازدیدها: 0رمز عبور ذخیره شده در مرورگر کروم در قسمتی از مرور گرباقی می ماند. پسورد حساب های کاربری شما در مرورگرهای کروم و فایر فاکس ذخیره می شوند. هنگامی که مجدد بخواهید وارد حساب کابری خود شوید، نیازی به وارد کردن مجدد رمز عبورنیست.رمز ذخیره شده در مرورگر کروم و فایر فاکس به صورت […]

نوشته رمز عبور خود را چگونه در مرورگر ها بازیابی یا پاک کنیم؟ اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1رمز عبور ذخیره شده در مرورگر کروم در قسمتی از مرور گرباقی می ماند.پسورد حساب های کاربری شما در مرورگرهای کروم و فایر فاکس ذخیره می شوند.هنگامی که مجدد بخواهید وارد حساب کابری خود شوید، نیازی به وارد کردن مجدد رمز عبورنیست.رمز ذخیره شده در مرورگر کروم و فایر فاکس به صورت رمزی در آن ها باقی می مانندو هر زمان که قصد دسترسی به آن رمز عبور را داشته باشید می توانید در مرو گر خود آن را پیدا کنیدبه طور مثال ممکن است برای شما اتفاق بیفتد که بخواهید با دستگاه جدید وارد حساب کاربری شوید اما رمزخود را فراموش کرده باشید.در این شرایط می توانید از رمز ذخیره شده در مرورگرهای کروم و فایرفاکس استفاده کنید.رمز عبور خود را چگونه بازیابی کنیم؟جهت مشاهده ویدیو های آموزشی به آدرس اینستاگرامفرهاد اکسچنجمراجعه کنید.همانطور که می بینید می توانید رمز خود را در مرور گر خود پاک کنیدو یا حتی کپی کنید.یکی از مشکلات ما به خاطر سپردن رمز حساب های کاربری است.بنابراین استفاده از مرور گر ها برای ذخیره کردن رمزها می تواند موثر باشد.مرورگر کروم و فایر فاکس یکی از ابزاری هستند که میتوانید رمز عبورخود را با آن ها مدیریت کنید.در این مرورگرها می توانیم رمز خود را ذخیره کنیم یا هر زمان رمز عبورمربوطه را فراموش کردیم به این مرورگر ها رجوع کنیم.رمز خود را چگونه بازیابی کنیم؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " رمز عبور خود را چگونه در مرورگر ها بازیابی یا پاک کنیم؟ از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون