روی خط خبر

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " ورود سرمایه بیشتر، ارزش بازار بیت کوین بالاتر از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ منتشر شد.

ورود سرمایه بیشتر، ارزش بازار بیت کوین بالاتر

بازدیدها: 0ورود سرمایه بیشتر، ارزش بازار بیت کوین بالاترگزارش شده در cointelegraph مدیر سرمایه گذاری گفت: 1 تریلیون دلار برای ارزش بازار بیت کوین دور از ذهن نیست. وی معتقد است اگر شرکت های بزرگ فقط 1٪ از سهام خود را وارد بازار کنند ، این اتفاق می افتد. بیتکوین (BTC) اخیراً مورد توجه بسیاری […]

نوشته ورود سرمایه بیشتر، ارزش بازار بیت کوین بالاتر اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1ورود سرمایه بیشتر، ارزش بازار بیت کوین بالاترگزارش شده در cointelegraphمدیر سرمایه گذاری گفت: 1 تریلیون دلار برای ارزش بازار بیت کوین دور از ذهن نیست.وی معتقد است اگر شرکت های بزرگ فقط 1٪ از سهام خود را وارد بازار کنند ، این اتفاق می افتد.بیتکوین (BTC) اخیراً مورد توجه بسیاری از شرکت ها و اشخاص برجسته مانند پاول تودور جونز ، سرمایه گذار بیلیونر قرار گرفته است. به گفته برایان استس مدیر ارشد سرمایه گذاری و شریک مدیریت یک شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر بلاکچین و دارایی های دیجیتالاین می تواند آغاز موج جدید ورود خریداران به بازار بیتکوین باشد.استس در مصاحبه ای با Cointelegraph گفت: “من فکر می کنم در نهایت تمام خزانه داری شرکت ها مقدار کمی از ذخایر خود را در بیتکوین سرمایه گذاری می کنند.”تعداد فزاینده ای از شرکت ها به عنوان بخشی از معادله صندوق خزانه داری خود به دنبال بیتکوین هستند.MicroStrategy و Square دو تا از جدیدترین شرکتهای اکوسیستم بیتکوین اخیراً به ترتیب 425 میلیون دلار و 50 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده اند. استس گفت: “این دو شرکت تنها بخشی از از Fortune 1000 شرکت بزرگ آمریکایی هستند و من فکر می کنم 998 شرکت دیگر هنوز باقی مانده اند.”آف د چین با همکاری تعدادی از شرکای خود بر اساس سناریوهای فرضی، مقدار سرمایه گذاری شرکت ها در بیتکوین را در آینده مطابقت داده است .استس گفت:“امروز 4 تریلیون دلار ذخیره خزانه در شرکت های دولتی وجود دارد.”“اگر فقط 1٪ از آن وارد بیت کوین شود ، این مبلغ 40 میلیارد دلار است.”ورود سرمایه بیشتر، ارزش بازار بیتکوین بالاتراستس توضیح داد: ” هر دلاری که وارد بازار بیتکوین می شود اثر چند برابری بر ارزش بازار بیتکوین دارد. ارزش بازار بیت کوین را چیزی در حدود 20 تا 100 دلار افزایش می دهد.” “اگر یک میلیون دلار بیت کوین خریداری شود ، ارزش بازار بیتکوین بین 20 تا 100 میلیون دلار افزایش می یابد.”به گفته دیوید گریدر ، تحلیلگر و مدیر ارشد تحقیق Fundstrat ، این اثر چند برابری مربوط به منابع مالی موجود در صرافی های ارز دیجیتال است. گریدر به Cointelegraph گفت: “دلیل این اثر ، مانند همه بازارها ، نقدینگی حاشیه ای قیمت است که قیمت و ارزش کل پایه دارایی را تعیین می کند.استس حدس می زند :در پایین ترین تاثیر ورود سرمایه بر ارزش بازار یعنی تاثیر 20 برابریورود 40 میلیارد دلار ارزش بازار بیت کوین را 800 میلیارد دلار افزایش می دهد. این باعث می شود که ارزش بازار بیت کوین از 1 تریلیون دلار گذشته ، در حالی که ارزش فعلی آن 222 میلیارد دلار است.استس توضیح داد:“اگر 1٪ ​​از ذخایر خزانه داری شرکت های دولتی به بیت کوین وارد شودارزش بازار بیت کوین یک تریلیون دلار خواهد بود.البته این پیش بینی محافظه کارانه است.اگر برای ضریب تاثیر ورود سرمایه از عدد 100 استفاده کنیم ، ارزش بازار می تواند 5 تریلیون دلار باشد.”“این پیش بینی با در نظر گرفتن بانکهای مرکزی و سایر موسساتی نیست که بعداً وارد بازار خواهند شد.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " ورود سرمایه بیشتر، ارزش بازار بیت کوین بالاتر از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون