روی خط خبر

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " دارک وب اطلاعات رای گیری بلاکچین را به فروش می رساند از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ منتشر شد.

دارک وب اطلاعات رای گیری بلاکچین را به فروش می رساند

بازدیدها: 0اکنون اطلاعات رای گیری بلاکچین بر روی دارک وب به فروش می رسد بیشتر داده های رأی دهندگان بلاکچین روسیه اکنون در دارک وب به فروش می رسد بسیاری از شهروندان روسیه اکنون پس از انتشار اطلاعات رای گیری بلاکچین در اوایل ماه ژوئیه در دارک وب با این اطلاعات روبرو می شوند.اطلاعات گذرنامه […]

نوشته دارک وب اطلاعات رای گیری بلاکچین را به فروش می رساند اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1اکنون اطلاعات رای گیری بلاکچین بر روی دارک وب به فروش می رسدبیشتر داده های رأی دهندگان بلاکچین روسیه اکنون در دارک وب به فروش می رسدبسیاری از شهروندان روسیه اکنون پس از انتشار اطلاعات رای گیری بلاکچین در اوایل ماه ژوئیه در دارک وب با این اطلاعات روبرو می شوند.اطلاعات گذرنامه 1.14 میلیون روس اکنون از طریق دارک وب برای فروش در مغازه های زیرزمینی در دسترس است. این داده ها از شهروندانی که در همه پرسی اصلاحات اخیر قانون اساسی کشور ، که از فناوری بلاکچین استفاده می کرد ، رأی دادند ، به سرقت رفته است.به گفته به کومرسانت به نقل از اطلاعات ارائه شده توسط هکرهافروشندگان غیر قانونی در حال حاضر بیش از “30 هزار خط” از یک سند را که شامل اطلاعات به بیرون درز کرده است به فروش می رسانند. اخبار کریپتوکارنسی وبلاکچینگزارش شده در COINTELEGRAPHرایگیری بلاکچین اگرچه داده های گذرنامه لزوماً نمی تواند برای اهداف حساس مورد استفاده قرار گیرد اما فروشندگان دارک وب ادعا می کنند که اطلاعات آنها به خریداران اجازه می دهدتا تاریخ اعتبار ، آدرس خانه و نام شرکت را که هر قربانی ثبت کرده است ، بدست آورند.اصالت داده ها پس از دریافت یک پرونده متنی حاوی برخی از داده های گذرنامه سرقت شده ، توسط رسانه محلی تأیید شد.طبق تحقیق منتشر شده توسط رسانه روسی Meduza بایگانی با عنوان “degvoter.zip” از اول ژوئیه برای چندین ساعت از طریق وب سایت دولتی برای بارگیری در دسترس عموم بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " دارک وب اطلاعات رای گیری بلاکچین را به فروش می رساند از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون