روی خط خبر

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " ریپل اکنون به مشتریان خاورمیانه نزدیک می شود از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ منتشر شد.

ریپل اکنون به مشتریان خاورمیانه نزدیک می شود

بازدیدها: 0ریپل دفتر رسمی خود را در دبی افتتاح می کند.طبق اعلامیه 7 نوامبر ، ریپل دفتر خود را در مرکز مالی بین المللی دبی یا DIFC تأسیس کرده است .   طبق گزارشات ، شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین مکان “مقررات ابتکارانه” خود را انتخاب کرده است. در وب سایت DIFC آمده است که منطقه ویژه اقتصادی به عنوان “قانون گذاری مستقل” با […]

نوشته ریپل اکنون به مشتریان خاورمیانه نزدیک می شود اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1ریپل دفتر رسمی خود را در دبی افتتاح می کند.طبق اعلامیه 7 نوامبر ، ریپل دفتر خود را در مرکز مالی بین المللی دبی یا DIFC تأسیس کرده است . طبق گزارشات ، شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین مکان “مقررات ابتکارانه” خود را انتخاب کرده است. در وب سایت DIFC آمده است که منطقه ویژه اقتصادی به عنوان “قانون گذاری مستقل” با سیستم قضایی کارآمد به بیش از 2500 شرکت در سراسر خاورمیانه ، آفریقا و جنوب آسیا خدمت می کند. اخبارکریپتوکارنسیناوین گوپتا ، مدیرعامل ریپل ، گفت: ” XRP در حال حاضر مشتریان زیادی در منطقه MENA [خاورمیانه و آفریقای شمالی] داردو انتخاب ما برای تاسیس دفتر در مرکز دبی را به یک انتخاب طبیعی تبدیل کرده است.دفتر منطقه ای ما به عنوان سکوی پرشی برای معرفی راه حل های مبتنی بر بلاکچین و تعمیق روابط ما با بیشتر موسسات مالی در منطقه عمل خواهد کرد.”مدیر عامل شرکت براد گارلینگهاوس و بنیانگذار کریس لارسن در مورد انتقال دفتر مرکزی شرکت در سانفرانسیسکو به کشوری با وضوح نظارتی بیشتر از ایالات متحده صحبت کرده اند. Cointelegraph گزارش داد شرکت ریپل، ژاپن و سنگاپور را به عنوان مکان بالقوه دفاتر جدید خود در لیست قرار داده بودند . DIFC مرکز مالی دبی مستقر در امارات متحده عربی ، ظاهراً برای شرکت های بلاک چینی مانند ریپل حداقل 50 سال مالیات بر درآمد و سود شرکت ها در نظر نمی گیرد .علاوه بر مرکز مالی ، مرکز چند کالایی دبی بزرگترین منطقه آزاد در امارات متحده عربی در ژانویه اعلام کرد که قصد دارد نوع جدیدی از سرزمین ارز دیجیتال را راه اندازی کند. دلیل انتقال XRP به دبیاین حرکت ریپل در میان افزایش نوسانات این ارز در مقایسه با بیت کوین و اتریوم در سال 2020 صورت می گیرد. براساس گزارش بازارهای ریپل در سه ماه سوم سال 2020 که در 5 نوامبر منتشر شد نوسانات ریپل در این بازه نسبت به بیت کوین و اتریوم بیشتر بوده است و این نشان دهنده افزایش نوسانات نسبت به سه ماهه اول و دوم است. ریپل در حال حاضر 8 نوامبر 0.25 دلار معامله می شودکه در 24 ساعت گذشته 7 نوامبر 2.09٪ افزایش یافته است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " ریپل اکنون به مشتریان خاورمیانه نزدیک می شود از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون