روی خط خبر

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " آیا مخالف سرسخت بیت کوین به لیست طرفداران می پیوندد؟ از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ منتشر شد.

آیا مخالف سرسخت بیت کوین به لیست طرفداران می پیوندد؟

بازدیدها: 0لیست میلیاردرهای طرفدار بیت کوین در حال رشد است.آیا وارن بافت نفر بعدی است؟لازم به ذکر است، وارن بافت یکی از مخالفان بیتکوین است. اخبار بلاکچین تحلیلگر معروف رمز ارز، الکس کروگر در حال بررسی این احتمال است که به زودی سرمایه گذار ارزشمند و مدیر عامل شرکت Berkshire Hathaway ، وارن بافت ، […]

نوشته آیا مخالف سرسخت بیت کوین به لیست طرفداران می پیوندد؟ اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1لیست میلیاردرهای طرفدار بیت کوین در حال رشد است.آیا وارن بافت نفر بعدی است؟لازم به ذکر است، وارن بافت یکی از مخالفان بیتکوین است.اخبار بلاکچینتحلیلگر معروف رمز ارز، الکس کروگر در حال بررسی این احتمال است که به زودی سرمایه گذار ارزشمند و مدیر عامل شرکت Berkshire Hathaway ، وارن بافت ، به گروه طرفداران بیتکوین بپیوندد.این هفته ، استنلی دراکنمیلر ، مدیر صندوق سرمایه گذاری و رئیس سابق Duquesne Capital ، اعلام کردکه وی یک سرمایه گذار بیت کوین است.و به گروه میلیاردرهایی که با توجه به ارزش بازار، روی بزرگترین ارز رمزنگاری شده شرط بندی کرده اند پیوسته است.در پی اعلامیه دراکنمیلر ، جیسون یانوویتس از Block Works Group لیستی از سرمایه گذاران بیت کوین فوق العاده ثروتمند تهیه کرد و آن را برای 27000 فالوور خود ارسال کرد.پنج میلیادر معروف که در لیست طرفداران بیت کوین قرار دارند!وبلاگ ما را دنبال کنیددر لیست سرمایه گذاران و کارآفرینان، پنج نفر حضور دارند که میلیاردرهای شناخته شده ای هستند.در این گروه، سرمایه گذار برجسته جک دورسی، مدیر عامل توئیتر با سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری در بیتکوین و مدیر اجرایی MicroStrategy مایکل سایلور که سرمایه گذاری در رمز ارز ها را به سرمایه گذاری در شرکت هایی مانند اپل یا فیس بوک تشبیه کرده است، قرار دارند.اقتصاددان و طرفدار بیت کوین الکس کروگر در حساب کاربری خود در توئیتر اظهار داشت که پس از اعلام طرفداری بیت کوین توسط غول های اقتصادی مانند مدیر صندوق سرمایه گذاری و رئیس شرکت سرمایه گذاری Tudor تودور ، Paul Tudor Jones و Druckenmiller ، وارن بافت ممکن است نظر خود را در رابطه با صنعت رمز ارز ها تغییر دهد.گزارش شده در dailyhodlاخبار رمز ارز ها را با ما دنبال کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " آیا مخالف سرسخت بیت کوین به لیست طرفداران می پیوندد؟ از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون
× ×