روی خط خبر

  • فرهاد اکسچنج
  • قوانین بیت کوین راه حل ایالات متحده برای نظارت بر دارک وب!!

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " قوانین بیت کوین راه حل ایالات متحده برای نظارت بر دارک وب!! از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ منتشر شد.

قوانین بیت کوین راه حل ایالات متحده برای نظارت بر دارک وب!!

بازدیدها: 0قوانین بیت کوین راه حل ایالات متحده برای نظارت بر دارک وب!! گزارشات اخیر وزارت دادگستری ایالات متحده:از اقدامات اداره فدرال FBI  در رابطه با تحقیقات در مورد جنایت های darknet  به این نتیجه رسید که سازمان های اجرای قوانین در وضعیت نامناسبی قرار دارند.آن ها اعلام کردند:“استراتژی پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده” می تواند از جمله راه […]

نوشته قوانین بیت کوین راه حل ایالات متحده برای نظارت بر دارک وب!! اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1قوانین بیت کوین راه حل ایالات متحده برای نظارت بر دارک وب!!گزارشات اخیر وزارت دادگستری ایالات متحده:از اقدامات اداره فدرال FBI در رابطه با تحقیقات در مورد جنایت های darknet به این نتیجه رسید که سازمان های اجرای قوانین در وضعیت نامناسبی قرار دارند.آن ها اعلام کردند:“استراتژی پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده” می تواند از جمله راه حل های مناسب برای ساماندهی این وضعیت باشد. شایان ذکر است که حسابرسی های صورت گرفته نشان داد که: دو گروه ارز مجازی مجزا وجود دارد که به گردش پول داخل darkweb کمک می کنند و هر دو توسط صندوق بازپرداخت پولی به نام DoJ تأمین می شود. جالب است بدانید که :“افزایش هزینه ها و بودجه های مورد مصرفی و جاری از این صندوق بازپرداخت دارایی ها منجر به اختلاف نظر بین این دو گروه در مورد اولویت بندی منابع” شده است. بسیاری احساس می کنند که این دو تیم اختلافات بزرگی با یکدیگر دارند و بزودی ممکن است شاهد تغییری در آن باشیم. این صندوق بخشی از بودجه خود را از طریق توقیف و فروش اموال و دارایی های بدست آمده است.از جمله دارایی های ارز های رمزنگاری شده که مرتبط با تحقیقات جنایی است؛ دریافت می کند.وزارت دادگستری ایالات متحده پنج پیشنهاد برای بهبود وضعیت و سیاست های مربوط به دارک وب ارائه داده است که:بیشتر آنها بر روی روشهایی به منظور کاهش “متمرکز کردن داده های بدست آمده از دارک وب بر بستر بلاکچین” است.این موضوع شامل یک پیشنهاد پیرامون:“ایجاد یک پلتفرم بر اساس یک جدول زمانی منظم برای به دست آوردن نتایج کامل از بخشهای FBI ایالات متحده و تکمیل استراتژی پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده در سراسر مجموعه FBI است”توصیه های وزارت دفاع ایالات متحده در زمانی ارائه می شود:به دلیل مقررات جدید به زودی کارهای بیشتری برای FBI ممکن ایجاد شود.شبکه جلوگیری از اجرای جرایم مالی خزانه داری آمریکا اخیراً قوانین جدیدی را پیشنهاد کرده است :برای مبادلات بیش از 3000 دلار به مشتریان خود حتما باید از سیستم پیشرفته احراز هویت استفاده کنند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " قوانین بیت کوین راه حل ایالات متحده برای نظارت بر دارک وب!! از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون
× ×