روی خط خبر

  • فرهاد اکسچنج
  • رئیس شركت jefferies پس از سالها از طلا به بیت کوین تغییر مسیر داد!

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس شركت jefferies پس از سالها از طلا به بیت کوین تغییر مسیر داد! از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ منتشر شد.

رئیس شركت jefferies پس از سالها از طلا به بیت کوین تغییر مسیر داد!

رئیس شركت Jefferies پس از سالها از طلا به بیت کوین تغییر مسیر داد!

نوشته رئیس شرکت Jefferies پس از سالها از طلا به بیت کوین تغییر مسیر داد! اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1کریستوفر وود ، رئیس شرکت Jefferies ، برای اولین بار پس از سالها سرمایه گذاری در طلابه سمت بیت کوین تغییر مسیر داد.رئیس شرکت Jefferies پس از سالها از طلا به بیت کوین تغییر مسیر داد!در گزارش کوین دسک آمده است:وود موجودی طلای خود را در صندوق های بازنشستگی از 50% به 45% کاهش داده است و 5% فروخته شده را صرف خرید بیت کوین و سرمایه گذاری در این ارز کرده است.وود در حالی که بر روی این فلز گرانبها تاکید نظر بسیار داشت اکنون اعلام کرده استدر صورت افت قابل توجه قیمت بیت کوین، حتما مجدد این ارز را خریداری می کند و مقدار بیشتری را به صندوق اضافه خواهد کرد.این نشریه می گوید: کریستوفر وود پیش از این از ترس هک از سرمایه گذاری در بیت کوین خودداری می کرد و معتقد بود بیت کوین غیر قانونی است زیرا بعضاً برای اهداف کلاهبرداری استفاده می شود.مابقی سرمایه گذاری های وی در این صندوق 30 درصد در سهام آسیا (ژاپن) و 20 درصد در سهام استخراج طلا است.Business Standard گفت: وود معتقد است پس از فروکش کردن ویروس همه گیر کرونا بازار ها مجدد رشد خود را از سر خواهند گرفت.منبع

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " رئیس شركت jefferies پس از سالها از طلا به بیت کوین تغییر مسیر داد! از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون
× ×