روی خط خبر

  • فرهاد اکسچنج
  • اتریوم با روند صعودی بی نظیر، در بازار خودنمایی می کند!

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " اتریوم با روند صعودی بی نظیر، در بازار خودنمایی می کند! از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ منتشر شد.

اتریوم با روند صعودی بی نظیر، در بازار خودنمایی می کند!

بازدیدها: 0اتریوم، در بالاترین سطح خود قرار گرفته است.قیمت اتریوم، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، امروز به بالاتر از 1000 دلار رسید😍در حالی که سرمایه گذاران از کریسمس، در اطراف بازار بیت کوین پرسه می زنند، عملکرد قوی اتریوم، آن را در مسیر عبور از بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 1432 دلار در ژانویه 2018 […]

نوشته اتریوم با روند صعودی بی نظیر، در بازار خودنمایی می کند! اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1اتریوم، در بالاترین سطح خود قرار گرفته است.قیمت اتریوم، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، امروز به بالاتر از 1000 دلار رسید😍در حالی که سرمایه گذاران از کریسمس، در اطراف بازار بیت کوین پرسه می زنند، عملکرد قوی اتریوم، آن را در مسیر عبور از بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 1432 دلار در ژانویه 2018 قرار می دهد. این آخرین باری بود که اتریوم به قیمت چهار رقمی رسید و در آغاز فوریه 2018 به یک کاهش سه رقمی رسید.جنبش قیمت اتریوم، در پشت چند تحول در اکوسیستم آن اتفاق افتاد. میزان هش ریت آن نیز به بالاترین میزان تاریخی افزایش یافت.وبلاگ ما را دنبال کنید.این نشانه خوبی است، زیرا قدرت تمایل به HODLing را در میان سرمایه گذاران و معامله گران اتریوم برجسته می کند.این موفقیت نتیجه چیست؟موفقیت امروز اتریوم و بیشتر ارز های بزرگ دیگر، نتیجه صعود بیت کوین است. آلت کوین ها با توجه به تسلط بیت کوین بر بازار، اغلب قیمت بیت کوین را ردیابی می کنند.نمرود لهاوی، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت پرداخت رمزنگاری Simplex، در گفتگوی قبلی گفت: “معامله گران به دنبال BTC بعدی هستند.”آیا موفقیت اتریوم آغاز یک “فصل متفاوت” تازه است؟ دوج کوین، در 2 ژانویه 70٪ افزایش یافت. قیمت وی چین، امروز بیش از 20٪ افزایش یافت.همچنین، افزایش تقریبی 10 درصدی در لایت کوین و Maker نیز وجود داشت.در همین حال، قیمت ریپل، که در گذشته سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ در بازار بود، در اواخر ماه گذشته همچنان در اوج قرار داشت اما به دنبال پرونده قضایی کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده، ریپل به سرعت از جایگاه طولانی مدت حفظ شده خود به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بازار سقوط کرد.در حال حاضر، این ارز مقام چهارم را دارد.با این وجود بیت کوین بیشترین رشد را داشته است. قیمت آن فقط در این آخر هفته 4000 دلار رشد کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " اتریوم با روند صعودی بی نظیر، در بازار خودنمایی می کند! از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون
× ×