روی خط خبر

  • فرهاد اکسچنج
  • غول بانکداری آمریکا، بانک مورگان استنلی وارد دنیای ارزدیجیتال شد!

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " غول بانکداری آمریکا، بانک مورگان استنلی وارد دنیای ارزدیجیتال شد! از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ منتشر شد.

غول بانکداری آمریکا، بانک مورگان استنلی وارد دنیای ارزدیجیتال شد!

اکنون بانک مورگان استنلی، همانند برخی دیگر از بانک ها موسسات بزرگ، وارد دنیای ارز دیجیتال شده است.

نوشته غول بانکداری آمریکا، بانک مورگان استنلی وارد دنیای ارزدیجیتال شد! اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1اکنون بانک مورگان استنلی، همانند برخی دیگر از بانک ها موسسات بزرگ، وارد دنیای ارز دیجیتال شده است.نمی توان انکار کرد که ورود نهادها و سازمان های نهادی بزرگ، کاتالیزور این چرخه صعودی فعلی بازار رمزنگاری بوده اند و این مسئله با آخرین خرید مورگان استنلی تأیید شد.بر اساس گزارش های. اعلام شده:دپارتمان سرمایه گذاری بانک مورگان استنلی، از طریق شرکت سرمایه گذاری مایکرواستراتژی، اواخر سال گذشتهسهام بیت کوین خود را به بیش از 10 درصد افزایش داد.این حرکت، به معنای افزایش علاقه به دارایی های رمزنگاری شده در بانک های بزرگ است که به وضوح توجه بیشتر مردم را در این فضا در پی خواهد داشت.بر اساس گزارش بلومبرگ:طبق آنچه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اطلاع داده شده است،بانک مورگان استنلی تا پایان دسامبر، 792،627 سهام مایکرواستراتژی را خریداری کرده است.وی حتی ماه گذشته، ایلان ماسک را تشویق کرد که با سهام تسلا اقدامی مشابه انجام دهد و در این ارز سرمایه گذاری کند.وی طی توییتی نوشت:“اگر مطلوب ترین دارایی جهان را در اختیار داشتید، چرا باید آن را می فروختید؟”طبق این گزارش، سهام مایکرواستراتژی، امسال با افزایش قیمت این ارز رمزنگاری شده، 37 درصد رشد کرده است.واضح است که بانک های بزرگ و صندوق های بزرگ سرمایه گذاری، به بیت کوین و دارایی های دیجیتال به عنوان یک مانع در برابر سیاست پولی ناموفق بانک های مرکزی جهان نگاه می کنند. پس از همه گیری ویروس کرونا، دولت ها برای حفظ اقتصاد در حال خرابی خود، به سرعت به چاپ بی رویه پول روی آوردند.همچنین بعید به نظر می رسد که به زودی هرکدام از این صندوق های بزرگ، بیت کوین خود را بفروشند .منبع

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " غول بانکداری آمریکا، بانک مورگان استنلی وارد دنیای ارزدیجیتال شد! از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون
× ×