روی خط خبر

  • فرهاد اکسچنج
  • کمیته سنای آمریکا به اتفاق آرا به yellen به عنوان وزیر خزانه داری رأی داد!

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " کمیته سنای آمریکا به اتفاق آرا به yellen به عنوان وزیر خزانه داری رأی داد! از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ منتشر شد.

کمیته سنای آمریکا به اتفاق آرا به yellen به عنوان وزیر خزانه داری رأی داد!

بازدیدها: 0تایید کمیته امور مالی سنای آمریکا به معنای حمایت دو حزب از نامزدی یلن است! جانت یلن، رئیس سابق بانک فدرال رزرو، یک قدم به کسب نامزد وزیر خزانه داری نزدیک شد.کمیته دارایی سنای آمریکا صبح جمعه به اتفاق آرا به نامزدی یلن رأی مثبت داد و زمینه را برای رای گیری کامل سنا […]

نوشته کمیته سنای آمریکا به اتفاق آرا به Yellen به عنوان وزیر خزانه داری رأی داد! اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 0تایید کمیته امور مالی سنای آمریکا به معنای حمایت دو حزب از نامزدی یلن است!جانت یلن، رئیس سابق بانک فدرال رزرو، یک قدم به کسب نامزد وزیر خزانه داری نزدیک شد.کمیته دارایی سنای آمریکا صبح جمعه به اتفاق آرا به نامزدی یلن رأی مثبت داد و زمینه را برای رای گیری کامل سنا فراهم کرد.هموطنان جمهوری خواه گفتند که علیرغم اختلاف نظر در چندین موضع گیری سیاسی وی از یلن حمایت می کنند.اتفاق نظر کلی در مورد آقای یلن این بود که او برای این کار واجد شرایط است.اعضای کمیته امیدوار بودند که رای کامل سنا برای تأیید انتصاب یلن در روز جمعه تأیید شود امااز زمان انتشار این خبر، هنوزاین مهم محقق نشده است.اگر یلن به عنوان وزیر خزانه داری آمریکا تأیید شود، به یکی از اعضای اصلی کابینه رئیس جمهور بایدن تبدیل خواهد شد.او به عنوان مشاور اصلی در زمینه مسائل اقتصادی و سیاست های مالی عمل خواهد کرد.وی همچنین اولین زنی خواهد بود که این پست را به خود اختصاص داده است.یلن روز سه شنبه در جلسه سنا، خواستار “اقدام بزرگ” در مورد بحران Covid-19 نیز شد.او گفت:یلن بین سالهای 2014 و 2018 ریاست فدرال رزرو را بر عهده داشت و اولین زنی شد که این سمت را داشت.تحت رهبری وی ، بانک مرکزی اولین تلاش خود را برای عادی سازی سیاست های پولی انجام داد.ابتکاری که بعداً تحت مدیر بعدی، جروم پاول محدود شد!!صنعت رمز ارز ها نیز روند نامزدی یلن را از نزدیک دنبال می کند.رئیس سابق فدرال رزرو سیگنال های مختلفی را درباره ارزهای دیجیتال ارائه داده است.او بیت کوین (BTC) و سایر دارایی های دیجیتال را به عنوان یک نوآوری مهم در بهینه سازی معاملات جهانی معرفی کرده است.از طرف دیگر ، او نگرانی هایی را در مورد نقش رمزنگاری در پولشویی و تأمین مالی غیرقانونی مطرح کرده!پس از آنکه استیون منوچین وزیر خزانه داری وقت آمریکا برای پیگیری سریع مقررات جدید کیف پول های رمزارز ها، میزبان آخرین روزهای دولت ترامپ بود، اضطراب سنگینی را برای صنعت ارز رمزنگاری ایجاد کرد.رئیس جمهور بایدن در اولین روز ریاست جمهوری خود، به کلی روند ایجاد قوانین مربوط به آژانس های فدرال را متوقف کرد و عملاً از پیشرفت چندین سیاست دوران ترامپ جلوگیری کرد.مقررات پیشنهادی کیف پول رمزنگاری نیز از جمله این موارد بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " کمیته سنای آمریکا به اتفاق آرا به yellen به عنوان وزیر خزانه داری رأی داد! از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون
× ×