روی خط خبر

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " چگونه در سایت فرهاد اکسچنج پرفکت مانی بفروشیم؟ از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ منتشر شد.

چگونه در سایت فرهاد اکسچنج پرفکت مانی بفروشیم؟

بازدیدها: 0جهت فروش پرفکت مانی در سایت فرهاد اکسچنج می بایست مراحل احراز هویت را به طور کامل انجام دهید.مراحل احراز هویت*فروش این ارز نیاز به داشتن حساب کاربری در سایت پرفکت مانی و یک کیف پول پرفکت مانی دارد. سایت پرفکت مانیشماره کیف پرفکت مانی یک عبارت شامل U و 8 رقم است.مانند U12345678*فروش […]

نوشته چگونه در سایت فرهاد اکسچنج پرفکت مانی بفروشیم؟ اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 1جهت فروش پرفکت مانی در سایت فرهاد اکسچنج می بایست مراحل احراز هویت را به طور کامل انجام دهید.مراحل احراز هویت*فروش این ارز نیاز به داشتن حساب کاربری در سایت پرفکت مانی و یک کیف پول پرفکت مانی دارد. سایت پرفکت مانیشماره کیف پرفکت مانی یک عبارت شامل U و 8 رقم است.مانند U12345678*فروش پرفکت مانی از قسمت تبادل ارز الکترونیک هم امکان پذیر است.هر گونه اشتباه در وارد کردن شماره شبا بر عهده خود کاربر می باشد.واریز ریال 24 الی 72 ساعت در روز های کاری زمان می برد، روز های تعطیل واریز ریالی نداریم. ابتدا وارد قسمت خرید و فروش پرفکت مانی شوید.در پنل مربوطه مقدار دلاری که قصد فروش آن را دارید وارد نمایید.سپس شماره شبای 24 رقمی خود را وارد کنید.اکنون در صفحه ی بعد مقدار دلار پرفکت مانی، مقدار ریال دریافتی،شماره شبا و شماره سفارش را می توانید مشاهده کنید.*شماره سفارش خود را در این مرحله یادداشت کنید.حال بر روی گزینه پرداخت کن کیلیک کنید.اکنون وارد درگاه بانکی پرفکت مانی می شوید.در این قسمت اطلاعات حساب پرفکت مانی خود را می توانید مشاهده کنید.می بایست Member ID و رمز عبور خود را وارد کنید تا دلار از حساب پرفکت شما کسر شود.اکنون سفارش فروش شما ثبت شده است و وارد لیست واریز شده است.اکنون 24 الی 72 ساعت زمان می برد تا سفارش شما پایا شود.پس از پایا شدن سفارش به حالت Complete در می آید.سفارش در تاریخچه سفارش شما ثبت می شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " چگونه در سایت فرهاد اکسچنج پرفکت مانی بفروشیم؟ از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون
× ×