روی خط خبر

  • فرهاد اکسچنج
  • خبر خوش برای کاربران ریپل، پیروزی دوم در دادگاه رقم خورد!!

منبع: فرهاد اکسچنج
امتیاز: 5 5

خبر " خبر خوش برای کاربران ریپل، پیروزی دوم در دادگاه رقم خورد!! از منبع فرهاد اکسچنج " با موضوع - در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ منتشر شد.

خبر خوش برای کاربران ریپل، پیروزی دوم در دادگاه رقم خورد!!

بازدیدها: 0شرکت ریپل در دادگاه دومی که در هفته ی جاری برگزار شد، پیروز شد. این پیروزی در پی آن اتفاق افتاد که دادگاه به سازمان بورس اجازه دسترسی به اطلاعات مالی مدیران شرکت ریپل را نداد.پس از این پیروزی قیمت ریپل 40% افزایش یافت و تا سطح قیمت 1.4 دلار رسید. قیمت روز ارز دیجیتال […]

نوشته خبر خوش برای کاربران ریپل، پیروزی دوم در دادگاه رقم خورد!! اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بازدیدها: 0شرکت ریپل در دادگاه دومی که در هفته ی جاری برگزار شد، پیروز شد. این پیروزی در پی آن اتفاق افتاد که دادگاه به سازمان بورس اجازه دسترسی به اطلاعات مالی مدیران شرکت ریپل را نداد.پس از این پیروزی قیمت ریپل 40% افزایش یافت و تا سطح قیمت 1.4 دلار رسید.قیمت روز ارز دیجیتال – کلیک کنید.قاضی دادگاه طرف شرکت ریپل را گرفته است.او به سازمان بورس دستور داده است که شش درخواستی را که به بانک ها برای دستیابی به اطلاعات مالی مدیران شرکت ریپل ارسال کرده اند، پس بگیرند.شرکت پرداختی مبتنی بر بلاکچین در نبرد قانونی خود در مقابل کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک پیروزی دیگر ثبت کرده است. قاضی با رد درخواست سازمان بورس برای دسترسی به سوابق بانکی مدیران ریپل در واقع به نفع شرکت ریپل رای داده است.CryptoPotatoدر اوایل ماه مارس گزارش داد:“سازمان بورس احضاریه هایی را به شش بانک ارسال کرده است.این سازمان از بانک ها درخواست ارسال اطلاعات مالی مدیران شرکت ریپل، Brad Garlinghouse و Christian Larsen را داشته است.”مدیران شرکت ریپل با این درخواست مخالفت کردند.آن ها با ارائه پیشنهادی اعلام کردند:“ما تمام سوابق لازم در مورد معاملات ریپل را ارائه می دهیم.”اما در ادامه به وضوح بیان کردند:“امور مالی شخصی ما هیچ ارتباطی با پرونده ندارد.”علاوه بر این، وکلای شرکت ریپل این اقدام سازمان بورس را یک اقدام کاملاً غیر حرفه ای عنوان کردند.قاضی دادگاه با مدیران شرکت ریپل موافقت کرده و درخواست آن ها را در روز جمعه تأیید کرده است. وی اعلام کرد که دریافت چنین اطلاعات مالی و شخصی از متهمان غیرضروری است.او گفت:“موافقت با این درخواست سازمان بورس منجر به بیان درخواست های گسترده تر و بیشتر خواهد شد. دسترسی به اطلاعات مالی خصوصی ارتباطی با اینکه متهمان، ریپل را در بازار عمومی عرضه یا فروخته اند یا فروش آن را به سرمایه گذاران بالقوه تبلیغ کرده اند، ندارد. “این دومین دادگاه برگزار شده در هفته جاری است که در آن ریپل در مقابل سازمان بورس پیروز می شود. در اوایل این هفته، قاضی به شرکت ریپل اجازه داد تا به اسناد سازمان بورس در مورد بیت کوین واتریوم دسترسی پیدا کنند.در پی این دو پیروزی قیمت ریپل افزایش یافت.وبلاگ ما را دنبال کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " خبر خوش برای کاربران ریپل، پیروزی دوم در دادگاه رقم خورد!! از منبع فرهاد اکسچنج. "

اخبار گوناگون
× ×