روی خط خبر

منبع: ایران کریپتو مارکت
امتیاز: 5 5

خبر " با وجود قوانین سختگیرانه فیس بوک سال 2020 لیبرا را راه اندازی میکند از منبع ایران کریپتو مارکت " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ منتشر شد.

با وجود قوانین سختگیرانه فیس بوک سال 2020 لیبرا را راه اندازی میکند

دیوید مارکوس اعلام کرد با وجود فشار وقوانین سختگیرانه فیس بوک سال 2020 لیبرا را راه اندازی میکند دیوید مارکوس ، رئیس بخش کالیبرا در فیسبوک ، اظهار داشت که با وجود خصومت شدید تنظیم کننده ها نسبت به این پروژه ، هدف عملیاتی ساختن این شركت در سال 2020 برای شركت باقی مانده است. […]

نوشته با وجود قوانین سختگیرانه فیس بوک سال 2020 لیبرا را راه اندازی میکند اولین بار در ارز بلاگ : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

دیوید مارکوس اعلام کرد با وجود فشار وقوانین سختگیرانه فیس بوک سال 2020 لیبرا را راه اندازی میکنددیوید مارکوس ، رئیس بخش کالیبرا در فیسبوک ، اظهار داشت که با وجود خصومت شدید تنظیم کننده ها نسبت به این پروژه ، هدف عملیاتی ساختن این شركت در سال 2020 برای شركت باقی مانده است.دیوید مارکوس (David Marcus) ، رئیس بخش کالیبرا در فیسبوکوی در مصاحبه ای با روزنامه سوئیس NZZ در تاریخ 20 سپتامبر ، اظهار داشت که تیم در زمان اعمال فشار ها و مشکلات توسعه دهنده باید به نگرانی و یك فضای نظارتی مناسب ایجاد كند.“من می بینم که کاربران لیبرا با قوانین سختگیرانه و نظارتی که اعمال میشود مشکل دارند ”مارکوس با ترس از تنظیم کننده ها مبنی بر اینکه برنامه ریزی شده غول رسانه های اجتماعی می تواند به طور بالقوه سیاست پولی بانک مرکزی را مختل کرده و سیستم مالی جهانی را بی ثبات کند.ظاهراً این نگرانی ها از قرار گرفتن در معرض احتمالی استیبل کوین ها به 2.7 میلیارد کاربر ماهانه سه برنامه کاملاً متعلق به فیس بوک – واتس اپ ، مسنجر و اینستاگرام – دامن زده است.با این وجود ماركوس علیه هرگونه تهدید آینده نگر برای سیاست های مستقل پولی لیبرا، استدلال می كند كه:وی ادامه داد: “هر ارز لیبرا یك به یك قابل تبدیل است و و پول جدیدی ایجاد نمی شود. هیچ تاثیری در بهره و بازده ندارد. به این معنا ، ارز لیبرا فیس بوک نمیتواند سیاست پولی را مختل كند. در هر صورت بعید است که کاربران در آینده مبلغ اسپرسو […] را با Libra بپردازند. درعوض ، آنها از آنجا استفاده می كنند كه مزایایی از قبیل پرداخت های بین المللی یا پرداخت های خرد ارائه می دهد. “در عوض ، مدیر اجرایی گفت كه او پیش بینی میکندكه سكه دیجیتالی لیبرا در ابتدا “مشكلات پذیرش را بعلت موارد نظارتی” خواهد دید ، و خاطرنشان كرد كه استفاده كنندگان به برخی از زمان ها نیاز دارند تا به درستی بتوانند آنچه را كه می توانند برای استفاده از تعادل استفاده كنند. وی افزود که این شبکه احتمالاً در بدو تأسیس ، “اختلاف های قابل توجهی” را مشاهده می کند ، به دلیل نیاز به علاقه مندان برای انجام مراحل شناسایی قوی.فیس بوک به داده های Calibra دسترسی نخواهد داشتبا توجه به اختلاف نظرهای مهمی که در سالهای اخیر در مورد فیس بوک و عدم استفاده از داده های کاربر وجود دارد ، NZZ با توجه به رویکرد این پروژه برای محافظت از حریم شخصی کاربران ، از مارکوس سؤال کرد.در پاسخ ، وی ادعا كرد كه فیسبوك قادر به دستیابی به داده های كالیبره نخواهد بود و تأكید كرد كه داده های شبکه های اجتماعی و اطلاعات مربوط به شبکه پرداخت های Libra کاملاً مجزا خواهند بود.مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک ، هفته گذشته را در واشنگتن D.Cهمانطور که گزارش شد ، مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک ، هفته گذشته را در واشنگتن D.C انجام داده است تا در جلسات متعدد با سیاستگذاران به بحث در مورد مسائل نظارتی اینترنت مانند حریم خصوصی ، رقابت و رسیدگی به محتوای سیاسی بپردازد.گزارش شده است كه در هنگام صرف شام با سناتورها ، مدیر عامل این سازمان ها سؤالات خاصی راجع به كسب كلی پرسیدند که آیا فیس بوك تصمیم دارد اول خارج از آمریكا را انتخاب كند یا خیر ، مطرح كرده اند.سناتور جاش هاولی در مورد دیدار جداگانه با زاکربرگ توئیت کرد که در آن ادعا کرد که مدیر عامل شرکت حاضر به در نظر گرفتن حسابرسی مستقل شخص ثالث نیست و همچنین به رسمیت شناختن فیس بوک به طور بالقوه واتس اپ و اینستاگرام نیست.آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟ جالب نبود مفید بود

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " با وجود قوانین سختگیرانه فیس بوک سال 2020 لیبرا را راه اندازی میکند از منبع ایران کریپتو مارکت. "

اخبار گوناگون

× ×