روی خط خبر

منبع: ایران کریپتو مارکت
امتیاز: 5 5

خبر " ثبت اختراع سیم کارت های مجازی verizon مبتنی بر بلاک چین از منبع ایران کریپتو مارکت " با موضوع - در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ منتشر شد.

ثبت اختراع سیم کارت های مجازی verizon مبتنی بر بلاک چین

به شرکت پیشرو ارتباطات و فناوری Verizon حق استفاده از ماژول های هویت مشترک مجازی (vSIM) برای دستگاه های مشتریان داده شده است. تکمیل پرونده ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده در تاریخ 10 سپتامبر ، یک فناوری رمزنگاری blockchain را نشان می دهد ، که در آن می توان یک سیم کارت فیزیکی […]

نوشته ثبت اختراع سیم کارت های مجازی Verizon مبتنی بر بلاک چین اولین بار در ارز بلاگ : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

به شرکت پیشرو ارتباطات و فناوری Verizon حق استفاده از ماژول های هویت مشترک مجازی (vSIM) برای دستگاه های مشتریان داده شده است.تکمیل پرونده ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده در تاریخ 10 سپتامبر ، یک فناوری رمزنگاری blockchain را نشان می دهد ، که در آن می توان یک سیم کارت فیزیکی سنتی را با یک نسخه سیم کارت نرم افزاری جایگزین کرد. با توجه به پرونده سازی ، این امنیت بیشتر و وجود فقط یک نسخه از vSIM در یک دستگاه را همزمان انجام می دهد. در ادامه این سند توضیح داده شده است:“دستگاه شبکه ایجاد یک blockchain شامل یک گواهی vSIM برای خدمات شبکه را آغاز می کند ، که در آن گواهی vSIM شامل یک شناسه مشترک بین المللی موبایل (IMSI) است. […] vSIM توسط هر دستگاه مختلف مرتبط با حساب کاربر قابل بازیابی و استفاده است ، بین دستگاه های مرتبط با همان حساب کاربری منتقل می شود ، یا به طور موقت به سایر کاربران اختصاص می یابد. “محافظت با کد تأیید اعتبارVSIM ها با یک کد احراز هویت ویژه ایمن هستند که اگر کد احراز هویت دریافت شده از دستگاه مشتری با کد احراز هویت ثبت شده با پلت فرم vSIM مطابقت نداشته باشد مانع از دسترسی طرفین به آن می شود .محافظت سیم کارت با کد تأیید اعتبارتلاش برای رشوه دادن کارکنان Verizon برای اطلاعات سیم کارتدر تجزیه و تحلیل اختصاصی منتشر شده در نوامبر سال گذشته ، بر اساس این گزارش : یک منبع ناشناس از طریق Reddit به یکی از پرسنل Verizon نزدیک شده است، که در ازای مبادله سیم کارت ، پیشنهاد رشوه به او داده است. به او گفته شد كه می تواند برای انتقال شماره تلفنهای مشتری روی سیمهای جدید ، هر هفته 1000 دلار درآمد داشته باشد.یکی دیگر از کارمندان Verizon ادعا کرد که هکر ، او را در Reddit نیز پیدا کرده است ، وعده داده است که اگر با او همکاری کند ، “در طی چند ماه” 100،000 دلار “خواهد داشت – تنها کاری که او باید انجام دهد اینست که” یا سیم کارتهای [برای هکر] را فعال کنید. [او در محل کار بود یا به شناسه کاربری و پین کارمندان خود [به مهاجم خود] داد. “تلاش برای رشوه دادن کارکنان Verizon برای اطلاعات سیم کارتاولویت های Blockchainدر تابستان امسال ، Verizon به طور جدی به دنبال استخدام نیروهای جدید برای مشاغل مرتبط با blockchain ، از جمله توسعه دهندگان blockchain بود. به طور خاص ، Verizon در تاریخ 1 ژوئیه پنج فرصت برای توسعه دهندگان blockchain ارسال کرد. براساس این لیست ، متقاضیان موفق ملزم به “تحقیق ، طراحی ، توسعه و آزمایش فناوری های blockchain” از جمله سایر مسئولیت ها هستند.سیم کارت های مجازی مبتنی بر فناوری بلاک چینآیا این مطلب برای شما مفید بود ؟ جالب نبود مفید بود

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه -، نشر خبر " ثبت اختراع سیم کارت های مجازی verizon مبتنی بر بلاک چین از منبع ایران کریپتو مارکت. "

اخبار گوناگون

× ×