روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " چینی ها همچنان به خرید طلا ادامه می دهند | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ منتشر شد.

چینی ها همچنان به خرید طلا ادامه می دهند | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

چهارشنبه ، ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ، ۱۰:۲۰ طلانیوز : موسسه سرمایه گذاری اس پی آنجل در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: بانک مرکزی چین بار دیگر خرید طلا را آغاز کرده و ظاهرا قصد دارد به دومین خریدار بزرگ طلا پس از روسیه تبدیل شود.به گزارش اسکراپ رجیستر، آمارهای رسمی نشان می دهد ذخایر طلای بانک مرکزی چین در ماه فوریه به بیش از 60.26 میلیون اونس افزایش یافته است. این رقم در ماه ژانویه به 59.94 میلیون اونس رسیده بود.این برای سومین ماه متوالی است که ذخایر طلای چین با افزایش روبرو شده است. بانک مرکزی چین طی ماه گذشته 9.95 میلیون تن و در ماه ژانویه نیز 11.8 تن به ذخایر طلای خود افزوده است.روسیه در سال 2018 میلادی با خرید 274 تن طلا بزرگترین خریدار طلای جهان بوده است.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxupcاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چینی ها همچنان به خرید طلا ادامه می دهند | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون