روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " شانس بالایی برای توافق تجاری وجود دارد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ منتشر شد.

شانس بالایی برای توافق تجاری وجود دارد | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

پنجشنبه ، ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ، ۱۱:۰۵ طلانیوز: رئیس جمهوری آمریکا گفت که عجله ای برای رسیدن به توافق تجاری با چین ندارد.به گزارش رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، روز گذشته -چهارشنبه- گفت که عجله ای برای رسیدن به توافق تجاری با چین ندارد. وی همچنین تاکید کرد که هر گونه توافق با پکن شامل حمایت از مالکیت معنوی خواهد بود.ترامپ در گفت وگو با خبرنگاران در کاخ سفید گفت که گمان می کند شانس خوبی برای توافق وجود دارد، چراکه چین پس از تحمل تعرفه های گمرکی آمریکا بر کالاهای این کشور، مایل به رسیدن به توافق است.وی همچنین با اشاره به دیدار احتمالی با «شی جین پینگ» رئیس جمهوری چین، در فلوریدا گفت که طرف چینی می داند که ممکن است مانند نشست هانوی با دست خالی بازگردد.ترامپ گفت: «به گمانم رئیس جمهور شی دید که من آدمی هستم معتقد به این که اگر توافق شکل نگیرد، باید کنار کشید. همیشه این احتمال وجود دارد که چنین شود و احتمالا این چندان به مذاق او خوش نخواهد آمد.»برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxu3pاخبار و مطالب مرتبط:جدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شانس بالایی برای توافق تجاری وجود دارد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون