روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " فهرست بهشت‌های مالیاتی جهان منتشر شد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ منتشر شد.

فهرست بهشت‌های مالیاتی جهان منتشر شد | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

پنجشنبه ، ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ، ۱۱:۳۶ طلانیوز: اتحادیه اروپا نام ۱۵ کشور را به عنوان بهشت مالیاتی برای متخلفان منتشر کرد که نام امارات نیز در آن دیده می شود.اتحادیه اروپا نام ۱۵ کشور را بر اساس شفافیت مالیاتی، حکمرانی دولت، فعالیت های واقعی اقتصادی و معافیت های مالیاتی به عنوان کشورهای امن برای جرایم مالیاتی به فهرست سیاه خود افزوده است. بنا بر اعلام کمیسیون اروپا این ۱۵ کشور به عنوان کشورهای غیرهمکار در زمینه مالیاتی معرفی می شوند و در صورت مقابله نکردن با جرایم مالیاتی، شامل محدودیت هایی از طریق این اتحادیه خواهند شد.این ۱۵ کشور شامل ساموآی امریکایی، ساموآ، گوام، ترینیداد و توباگو، جزایر ویرجین، باربادوس، امارات عربی، جزایر مارشال، آروبا، بلیز، برمودا، فیجی، عمان، واناتو و دومنیکا می شود. در این گزارش آمده است پنج کشور از ۱۵ کشور موجود در لیست تاکنون هیچ اقدامی برای تعامل با اتحادیه اروپا از زمان انتشار این فهرست از سال ۲۰۱۷ نکرده اند.در فهرست اتحادیه اروپا هم چنین نام ۲۰ کشور دیگر به چشم می خورد که در فهرست خاکستری قرار گرفته اند و تا زمان پایان اقداماتشان در خصوص آن ها تصمیم گیری نخواهد شد. اتحادیه اروپا اقدامات ۹۲ کشور جهان را در زمینه امور مالیاتی بررسی می کند. پی یر موسکوویچی کمیسر امور اقتصادی و مالی اتحادیه اروپا، فهرست بهشت های مالیاتی اتحادیه اروپا را یک موفقیت بزرگ برای اروپا خوانده است. وی افزود: در حال تلاش برای مقابله با سو استفاده های مالیاتی در سراسر جهان هستیم.منبع:ایسنابرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxu33اخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فهرست بهشت‌های مالیاتی جهان منتشر شد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون