روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " اختصاصی/ حجم تجارت دوجانبه آمریکا و چین 20 درصد کاهش یافت | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ منتشر شد.

اختصاصی/ حجم تجارت دوجانبه آمریکا و چین 20 درصد کاهش یافت | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

شنبه ، ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ، ۰۹:۴۱ طلانیوز:بر اساس داده های آماری منتشر شده از جانب اداره کل کالای چین، حجم تجارت بین 2 اقتصاد برتر جهان، چین و ایالات متحده، در 2 ماهه اول سال 2019 میلادی به 76.5 میلیارد دلار افت کرد که این میزان 20 درصد نسبت به دوره مشابه در سال گذشته کمتر است .به گزارش رویترز،در همین زمان، کسری تجاری بین دو کشور که تنها در ماه دسامبر 30 میلیارد دلار بود، در این دو ماه افت کرد و به ۴۲.۱ میلیارد دلار رسید.آمارها نشان می دهد که در دو ماه اول امسال، صادرات چین به ایالات متحده 14.1 درصد افت کرده است و به 59.295 میلیارد دلار رسیده است. آمریکا هم تنها 17.18 میلیارد دلار کالا به چین ارسال کرده است که این میزان 35 درصد از ژانویه و فوریه سال 2018کمتر است.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxua3اخبار و مطالب مرتبط:جدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اختصاصی/ حجم تجارت دوجانبه آمریکا و چین 20 درصد کاهش یافت | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون