روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " دلار بدترین عملکرد هفتگی در سال ۲۰۱۹ را ثبت کرد | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ منتشر شد.

دلار بدترین عملکرد هفتگی در سال ۲۰۱۹ را ثبت کرد | اقتصاد ایران

ادامه مطلب...

شنبه ، ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ، ۱۰:۳۲ طلانیوز: در آخرین روز از معاملات هفتگی، دلار با انتشار آمار ضعیف تر از حد انتظار عملکرد اقتصادی آمریکا بار دیگر ریزش کرد تا ضعیف ترین عملکرد این ارز در طی سه ماهه نخست امسال را شاهد باشیم و در مقابل پوند به بالاترنی سطح ۹ ماهه صعود کرد . در ماه فوریه حجم تولیدات صنعتی کارخانه های آمریکا برای دومین ماه متوالی نزولی بوده است و این مساله می تواند دلیلی بر کاهش رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۹ باشد.شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای مهم جهانی را اندازه می گیرد با ۰.۲۱ درصد کاهش به ۹۶.۵۸۰ واحد رسید و یورو با بهره گیری از این شرایط و با ۰.۱۴ درصد افزایش، خود را به ۱.۱۳۱۸ دلار رساند تا موضع خود را در کانال ۱.۱۳ دلاری تقویت کند.جو مانیمبو، تحلیل گر بازار در مؤسسه " بیزینس سالوشنز" گفت: با توجه به آمارهای منتشر شده، بانک مرکزی آمریکا احتمالاً در نشست هفته بعد خود نیز رویکرد صبر و حوصله را در پیش خواهد گرفت و موضع حفظ نرخ بهره را ادامه خواهد داد.پوند انگلیس نیز در معاملات امروز صعودی بود و پس از رأی مجلس انگلیس به تمدید تاریخ خروج این کشور از اتحادیه اروپا، به ۱.۳۲۸۶ دلار رسید تا بالاترین سطح ۹ ماه اخیر خود را تجربه کند. اوگو لانسیونی، کارشناس ارزی در مؤسسه " نویبرگر برمان" گفت: بازار به نوعی مطمئن است که شانس وقوع خروج بدون توافق بسیار پایین است و این دلیلی برای بازگشت رویکرد مثبت نگر به بازار ارز است. رأی مجلس، احتمال وقوع بدترین سناریو ممکن را بسیار کمرنگ کرد.در برابر دیگر ارزها، هر دلار آمریکا به ازای ۶۸.۹۶۲۴ روپیه هند، ۱.۴۱۰۳ دلار استرالیا، ۱.۳۳۴۲ دلار کانادا، ۱.۰۰۱۵ فرانک سوئیس، ۱۱۱.۴۶۹۷ ین ژاپن و ۶.۷۱۳۴ یوان چین مبادله شد.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxua8اخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دلار بدترین عملکرد هفتگی در سال ۲۰۱۹ را ثبت کرد | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون