روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " مشاور اقتصادی ترامپ هم از بانک مرکزی آمریکا انتقاد کرد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ منتشر شد.

مشاور اقتصادی ترامپ هم از بانک مرکزی آمریکا انتقاد کرد | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

پنجشنبه ، ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ، ۰۰:۵۰ طلانیوز: مشاور اقتصادی رئیس جمهور آمریکا گفت اکنون زمان مناسبی برای کاهش نرخ بهره است.لری کودلو، مشاور اقتصادی رئیس جمهور آمریکا که پیش تر از رویکرد ترامپ در خصوص منازعات تجاری با چین حمایت کرده بود، یکروز قبل از ظاهارت پاول در کنگره ،از بانک مرکزی آمریکا به دلیل کاهش ندادن نرخ بهره انتقاد کرد و افزود که این بانک باید روند افزایش نرخ بهره را متوقف کند و امیدوار است که افزایش نرخ بهره در دسامبر سال گذشته آخرین افزایش نرخ بهرهبوده باشد چرا که اکنون زمان مناسب برای کاهش نرخ بهره فرا رسیده است.کودلو که در مصاحبه با شبکه خبری سی ان بی سی سخن می گفت از بانک مرکزی خواست تا به جای آنکه تنها بر روی آمار حوزه اشتغال تمرکز کند، دسترسی به ثبات بیشتر در قیمت ها را هدف گذاری کند.کودلو تنها کسی در کاخ سفید نیست که مخالف سیاست های پولی فدرال رزرو و جروم پاول، رئیس آن است. از سال گذشته نوک پیکان حملات ترامپ متوجه جروم پاول شد و اختلاف نظر بین این دو تا جایی بالا گرفت که برخی از منابع خبری از احتمال اخراج وی توسط ترامپ خبر دادند. با این حال پاول بارها و بارها گفته است که قصد کناره گیری ندارد و استقلال بانک مرکزی را به هر قیمتی حفظ خواهد کرد.از سال ۲۰۱۵ تاکنون فدرال رزرو نه مرتبه نرخ بهره را افزایش داده است اما سیگنال های زیادی وجود دارد که حرکت بعدی فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خواهد بود. برخی از کارشناسان هشدار داده اند که اصرار کاخ سفید برای کاهشنرخ بهره در صورتی که در زمان مناسبی انجام نگیرد می تواند دارای تبعات زیادی برای اقتصاد آمریکا باشد.منبع:ایسنابرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxhd6اخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مشاور اقتصادی ترامپ هم از بانک مرکزی آمریکا انتقاد کرد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×