روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • طلا نیوز
  • اختصاصی/ترجمه بازارها سناریو افزایشی برای قیمت های طلا است / در آینده نزدیک هدف نهایی صعود،بالای 1442.90 دلار است و حد نهایی افت پایین 1381.70 دلار در هر اونس | پیش بینی قیمت طلا

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " اختصاصی/ترجمه بازارها سناریو افزایشی برای قیمت های طلا است / در آینده نزدیک هدف نهایی صعود،بالای 1442.90 دلار است و حد نهایی افت پایین 1381.70 دلار در هر اونس | پیش بینی قیمت طلا از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ منتشر شد.

اختصاصی/ترجمه بازارها سناریو افزایشی برای قیمت های طلا است / در آینده نزدیک هدف نهایی صعود،بالای 1442.90 دلار است و حد نهایی افت پایین 1381.70 دلار در هر اونس | پیش بینی قیمت طلا

ادامه مطلب...

پنجشنبه ، ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ، ۰۹:۴۴ طلانیوز"روز گذشته پاول گفت که تهدیدهایی برای اقتصاد وجود دارد به نرخ تورم بسیار خفیف جهانی ، تنش تجاری جهان همچنان بر چشم انداز اقتصاد امریکا فشار وارد می کند اشاره کرد و اعلام کرد این موارد بهبود نیافته اند . همچنین پاول روند رشد اقتصادی را جامد( solid- مشخص ) توصیف کرد .از نظر جیم وایکوف ، تحلیلگر در کیتکو نیوز، لحن جروم پاول، رییس فدرال رزرو در بازار ها به افزایش نرخ بهره زودتر از حد انتظارات ،جایی در اواخر ماه ترجمه شد که این مورد سناریو ایی افزایشی برای طلا است .بر اساس امراهای رسمی اعلام شده ، شاخص قیمت مصرف کننده چین در ماه ژوئن رشدی 2.7 درصدی را نسبت به زمان مشابه در سال گذشته ثبت کرده است که البته این مورد طبق انتظارات بود . با اینحال در گزارش جز به جز قیمت مواد غذایی رد 8.3 درصدی سالانه ثبت شده بود .عوامل کلیدی بیرون از بازار طلا ، یکی رشد قیمت نفت در شاخص بازار نایمکس است و دیگری افت شاخص دلار از رقم های رکوردهی چند هفته ایی.از دیدگاه فنی بازار افزایشی در آینده نزدیک برتری تکنیکال خواهد داشت .با اینحال بر اساس جداول تکنیکال روزانه ، روند افزایشی طلا همچنان مشکالاتی دارد . افزایش ها برای اینکه این روند( افزایشی ) زنده به ماند ،نیاز دارند تا یک قدرتنمایی جدید انجام دهند .هدف نهایی طلای بازار کومکس ( آتی ) در صورت انتخاب مسیر افزایشی رسیدن به بالای 1442.90 دلار در هر اونس ، بالاترین قیمت ژوئن خواهد بود . در این مسیر اولین مقاومت را 1420 دلار انجام می دهد و بعد از آن شاهد مقاومت 1425 دلار در هر اونس خواهیم بود .اما در صورت انتخاب مسیر کاهشی ، هدف نهایی طلا افت به زیر 1384.70 دلار خواهد بود . در این مسیر ابتدا سطح 1400 دلاری از طلای تحویلی در آگوست حمایت خواهد کرد و در صورت افت از این سطح ، شاهد حمایت 1381.80 دلار در هر اونس خواهیم بود .برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxhdqاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اختصاصی/ترجمه بازارها سناریو افزایشی برای قیمت های طلا است / در آینده نزدیک هدف نهایی صعود،بالای 1442.90 دلار است و حد نهایی افت پایین 1381.70 دلار در هر اونس | پیش بینی قیمت طلا از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×