روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " وال‌استریت با توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران رشدخود را از دست داد | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ منتشر شد.

وال‌استریت با توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران رشدخود را از دست داد | اقتصاد ایران

ادامه مطلب...

شنبه ، ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ، ۱۲:۲۱ طلانیوز:شاخص های سهام وال استریت در پایان معاملات روز جمعه پس از این که ایران اعلام کرد یک نفتکش انگلیسی را توقیف کرده است، رشد خود را از دست دادندبه گزارش سی ان بی سی، در پایان معاملات روز جمعه (بامداد شنبه به وقت تهران) در حالی که بازارهای آمریکا مشغول هضم کردن داده های درآمدهای شرکت ها و اظهارات یک مقام بلندپایه فدرال رزرو بودند، وال استریت افت کرد و شاخص ها از لحاظ هفتگی پایین آمدند.اس اندپی ۵۰۰ با ۰.۶ درصد افت در ۲۹۷۶.۶۱ واحد بسته شد، در حالی که شاخص کامپوزیت نزدک ۰.۷ درصد پایین آمد و در ۸۱۴۶.۴۹ واحد به کار خود پایان داد. میانگین صنعتی داوجونز ۶۸.۷۷ درصد یا ۰.۳ درصد افت کرد و به ۲۷۱۵۴.۲۰ واحد رسید. این در حالی است که در ابتدای معاملات دیروز، شاخص داوجونز بیش از ۱۰۰ واحد رشد کرده بود.شاخص های سهام پس از این رشد خود را از دست دادند که ایران اعلام کرد یک نفتکش انگلیسی را توقیف کرده است.این هفته شاخص های اس اندپی و نزدک هر کدام بیش از ۱ درصد افت کردند، که این بزرگترین افت هفتگی آنها از اوایل ماه می تا کنون بود. شاخص داوجونز هم از لحاظ هفتگی ۰.۶ درصد پایین آمد. افت شاخص ها در حالی اتفاق می افتد که در اوایل هفته همگی به رکودهای تاریخی دست یافته بودند.سهام شرکت مایکروسافت پس از اینکه اعلام کرد درآمدهای ۳ ماهه این شرکت از پیش بینی ها فراتر رفته است، رکورد زد. درآمد این شرکت از فضای ابری، نسبت به سال گذشته ۳۹ درصد جهش کرد، اما سهام آن تنها با ۰.۱۵ درصد رشد بسته شد.امریکن اکسپرس، یک شرکت مهم دیگر تحت شاخص داوجونز، درآمدی فراتر از انتظار اعلام کرد، اما سهام این شرکت بیش از ۲.۵ درصد سقوط کرد.پس از اینکه جان ویلیامز، رئیس فدرال رزرو نیویورک، با اظهارات خود امیدها برای کاهش شدید نرخ بهره را بالا برد، سخنگوی فدرال رزرو نیویورک این گمانه زنی ها را آرام کرد و گفت که ویلیامز از دیدگاه تحقیقات آکادمیک نظر خود را ارائه کرده است و منظور او سیاست گذاری فدرال رزرو در جلسه آتی، نبوده است.منبع:مهربرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxqk4اخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " وال‌استریت با توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران رشدخود را از دست داد | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×