روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " نرخ فروش یورو در آستانه ورود به کانال ۱۴ هزار تومان | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ منتشر شد.

نرخ فروش یورو در آستانه ورود به کانال ۱۴ هزار تومان | اقتصاد ایران

ادامه مطلب...

شنبه ، ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ، ۱۳:۱۲ طلانیوز:صرافی های بانک ها از صبح امروز، شانزدهم آذرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می کنند.به گزارش ایلنا، صرافی های بانک ها از صبح امروز، شانزدهم آذرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می کنند.بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها،۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۳ و ۸۰۰ هزار تومان است.گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k9kcrاخبار و مطالب مرتبط:جدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نرخ فروش یورو در آستانه ورود به کانال ۱۴ هزار تومان | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون