روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " سهم اوپکی‌ها و غیراوپکی‌ها از توافق کاهش تولید نفت اعلام شد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ منتشر شد.

سهم اوپکی‌ها و غیراوپکی‌ها از توافق کاهش تولید نفت اعلام شد | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

شنبه ، ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ، ۱۵:۵۳ طلانیوز:اعضای اوپک پلاس روز جمعه توافق کردند تا میزان تولیدات روزانه نفت خام خود در بازه ژانویه تا مارس را جمعا ۵۰۳ هزار بشکه دیگر کاهش داده و در مجموع به ۱.۷ میلیون بشکه در روز برسانند.به گزارش اس اندپی گلوبال پلاتز، اعضای اوپک و تولیدکنندگان متحد غیراوپکی آنها روز جمعه توافق کردند تا میزان تولیدات روزانه نفت خام خود در بازه ژانویه تا مارس را جمعا ۵۰۳ هزار بشکه دیگر کاهش داده و این کاهش را در مجموع به ۱.۷ میلیون بشکه در روز برسانند. تنها چند ساعت پس از این توافق اعضای این گروه در مصاحبه با خبرنگاران از میزان سهمیه کاهش تولیدات خود خبر دادند.طی این توافق اعضای اوپک روی هم رفته تولیدات روزانه خود را ۳۷۲ هزار بشکه دیگر و متحدان غیر اوپکی روی هم رفته تولیدات خود را ۱۳۱ هزار بشکه در روز کاهش خواهند داد.روسیه توافق کرد که کاهش تولید روزانه فعلی خود را که برابر با ۲۲۸ هزار بشکه است، ۷۰ هزار بشکه دیگر بیشتر کرده و آن را به ۳۰۰ هزار بشکه در روز برساند.از عربستان سعودی هم خواسته شده است که در بازه ژانویه تا مارس، تولیدات روزانه خود را ۱۶۷ هزار بشکه دیگر کاهش دهد. وزیر نفت عربستان در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این که عربستان روزانه ۴۰۰ هزار بشکه دیگر هم به صورت داوطلبانه از تولید خود خواهد کاست، بازارها را سوپرایز کرد. به این ترتیب میزان کل کاهش تولیدات جدید اوپک پلاس به ۲.۱ میلیون بشکه در روز خواهد رسید.منبع:مهربرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k93p9اخبار و مطالب مرتبط:جدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سهم اوپکی‌ها و غیراوپکی‌ها از توافق کاهش تولید نفت اعلام شد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون