روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " انگلیس: با شرکایمان احتمال تحریم ایران را بررسی می‌کنیم | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ منتشر شد.

انگلیس: با شرکایمان احتمال تحریم ایران را بررسی می‌کنیم | اقتصاد ایران

ادامه مطلب...

سه شنبه ، ۲۴ دی ۱۳۹۸ ، ۰۹:۳۸ طلانیوز:وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرد که به همراه شرکایش تحقیقاتی مستقل در خصوص سقوط هواپیما در ایران انجام خواهد داد.به گزارش رویترز، دومینیک راب وزیر امور خارجه انگلیس روز دوشنبه در جلسه پارلمان این کشور با اشاره به بازداشت موقت سفیر انگلیس در ایران گفت: با توجه به رفتار آن ها با سفیرمان، مواضع امنیتی پیرامون سفارت مان را زیر نظر داریم.همچنین بی بی سی به نقل از دومینیک راب نوشت که انگلیس به همراه شرکایش احتمال اعمال تحریم علیه ایران را بررسی خواهد کرد.وی همچنین با اشاره به سرنگونی هواپیمای ایران -اوکراین گفت: ما با شرکای بین المللی خود رایزنی می کنیم تا تحقیقی مستقل و شفاف در سطح بین المللی درباره سقوط هواپیما در ایران انجام شود.وزیر امور خارجه انگلیس در ادامه گفت: اولویت ما امنیت کارکنان و شهروندان ما در منطقه است. یک انتخاب روشن وجود دارد. ایران قوانین بین المللی را نقض کند و منزوی شود یا بار دیگر از این قوانین پیروی کند. این به نفع مردم ایران است. منبع: ایسنابرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k9x83اخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " انگلیس: با شرکایمان احتمال تحریم ایران را بررسی می‌کنیم | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون