روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • طلا نیوز
  • اختصاصی/ یو بی اس بانک : در کوتاه مدت طلا امکان رشد به بالای 1600 دلار را دارد | پیش بینی قیمت طلا

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " اختصاصی/ یو بی اس بانک : در کوتاه مدت طلا امکان رشد به بالای 1600 دلار را دارد | پیش بینی قیمت طلا از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ منتشر شد.

اختصاصی/ یو بی اس بانک : در کوتاه مدت طلا امکان رشد به بالای 1600 دلار را دارد | پیش بینی قیمت طلا

ادامه مطلب...

سه شنبه ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ، ۱۰:۵۹ طلانیوز:به گفته یکی از استراتژیست های بازار ، اصلاح در بازارهای سهام به دلیل تغییر انتظارات از رشد اقتصادی می تواند کاتالیزور قیمت طلا برای رشد و قاصله گرفتن از محدوده مبادلاتی باریک فعلی باشد.به گزار ش کیتکو نیوز، خانوم جونی توز ، استراتژیست فلزات گرانبها در یو بی اس - UBS ، اظهار داشت كه اگرچه در حال حاضر طلا در "سرزمین هیچ كس - no man's land " ( منظور مشخص نبودن تعلق خاطر به رشد و یا صعود) گیر افتاده است ، اما این پتانسیل وجود دارد كه قیمتها به سمت 1600 دلار در هر اونس حرکت کنند. سوال اینجاست که قیمت ها تا چه مدت می توانند آن سطح را حفظ کنند؟برای کوتاه مدت ، توز خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران نباید از قدرت انعطاف پذیری اخیر طلا چشم پوشی کنند.وی در گزارش چشم انداز موسسه گفت: "این که چه کسی طلا می خرد سوال ما نیست، بلکه چه کسی آن را می فروشد مهم است.".. "در حالی که بسیاری هنوز علاقه ای به تعقیب آن ندارند ، اشتهای زیادی برای فروش موقعیت های کوتاه مدت یا حتی رها کردن موقعیت گیریهای استراتژیک نیز وجود ندارد. احساسات نسبت به طلا دوستانه است و یک تعصب و دلایل اساسی برای حضور در بازار بلند مدت وجود دارد."وی خاطرنشان كرد كه طلا همچنان به عنوان یك پرچمدار در برابر عدم اطمینان اقتصادی است ، زیرا با بازارهای سهام و فلزات پایه همبستگی منفی دارد....."این بدان معنی است که اگر داده های اقتصادی به طرز چشمگیری بدتر شوند ، قیمت طلا در بالای محدوده 1600 دلاری تقویت می شود و فضا برای حرکت بیشتر خواهد داشت."در حال حاضر ، بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی گسترش داستان ویروس کرونا است. این ویروس 71000 نفر ( در زمان انتشار این گزارش )را در سطح جهان آلوده کرده است که بیشتر موارد هنوز در چین است. بیش از 1700 نفر(1868 نفر بر اساس گزارش های جدید ) بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند.تأثیر کامل ویروس بر رشد جهانی هنوز ناشناخته است ، اما توز گفت اقتصاددانان UBS انتظار دارند كه هر ضعف اقتصادی جهانی تا سه ماهه اول محدود شود. وی افزود: رشد اقتصادی خفیف در کوتاه مدت برای طلا مثبت است ، اما فلز زرد ممکن است در دراز مدت نتواند 1600 دلار را حفظ کند.پیش بینی عقب نشین قیمت طلا در کوارتر های بعدی کاهش بالقوه قیمت را نشان می دهد. همچنین شایان ذکر است که انتظار می رود تأثیر ویروس بر رشد اقتصادی ایالات متحده در نهایت محدود باشد ، بنابراین پتانسیل برای مشاهده داده های آماری قوی تر از انتظار و سیاست های تسهیلی کمتر می تواند همچنان خطرات نزولی را برای قیمت طلا به همراه داشته باشد . "برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k9w93اخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اختصاصی/ یو بی اس بانک : در کوتاه مدت طلا امکان رشد به بالای 1600 دلار را دارد | پیش بینی قیمت طلا از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون