روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " کمک بیش از۲۱میلیارد دلاری جی۲۰ برای مبارزه با کرونا | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ منتشر شد.

کمک بیش از۲۱میلیارد دلاری جی۲۰ برای مبارزه با کرونا | اقتصاد جهان

طلانیوز:گروه ۲۰ کشور ثروتمند و اقتصاد نوظهور موسوم به جی ۲۰ اعلام کرد که برای مقابله با ویروس کرونا بیش از ۲۱ میلیارد دلار کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب...

یكشنبه ، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ، ۰۹:۴۲ طلانیوز:گروه ۲۰ کشور ثروتمند و اقتصاد نوظهور موسوم به جی ۲۰ اعلام کرد که برای مقابله با ویروس کرونا بیش از ۲۱ میلیارد دلار کمک خواهد کرد.به گزارش ایبِنا از رویترز، این گروه در بیانیه ای اعلام کرد: گروه جی ۲۰، به همراه کشورهای مدعو، تلاش های جهانی را در راستای حمایت از مبارزه علیه پاندمی کووید-۱۹ سازماندهی کرده و نظم بخشیده است. اعضای گروه جی ۲۰ و کشورهای دعوت شده تا به امروز نسبت به کمک بیش از ۲۱ میلیارد دلاری با هدف حمایت از بودجه اختصاصی به بهداشت جهانی متعهد شده اند.کمک مالی مذکور به شناسایی، تولید واکسن، علاج، تحقیقات و توسعه مرتبط با کووید-۱۹ اختصاص خواهد یافت. این گروه در ماه آوریل از تمام کشورهای جهان، سازمان های غیردولتی و بشردوستانه و بخش خصوصی خواست تا برای پر کردن خلاء مالی بیش از ۸ میلیارد دلاری در بودجه مقابله با پاندمی کووید-۱۹ تعامل و همکاری کنند.تا به امروز (شنبه) دستکم ۳۹۱ هزار نفر در جهان جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده و بیش از ۶.۶۸ میلیون تن به این ویروس آلوده شده اند.لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k9d4kجدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کمک بیش از۲۱میلیارد دلاری جی۲۰ برای مبارزه با کرونا | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون