روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " ترامپ بالاخره از رئیس بانک مرکزی آمریکا تعریف کرد! | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ منتشر شد.

ترامپ بالاخره از رئیس بانک مرکزی آمریکا تعریف کرد! | اقتصاد جهان

 

طلانیوز:رئیس جمهور آمریکا گفت از عملکرد جروم پاول بسیار خوشحال است

ادامه مطلب...

پنجشنبه ، ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ، ۱۱:۴۴ طلانیوز:رئیس جمهور آمریکا گفت از عملکرد جروم پاول بسیار خوشحال استبه گزارش فاکس بیزینس، رئیس جمهور آمریکا که تا پیش از بحران کرونا بارها و بارها به تندی از جروم پاول- رئیس فدرال رزرو - انتقاد کرده بود، این بار در یک عقب نشینی آشکار از عملکرد وی ابراز خوشحالی کرد. ترامپ با بیان اینکه در ابتدا چندان از عملکرد پاول راضی نبوده است افزود: در حال حاضر از عملکردش خیلی خوشحال هستم.ترامپ هم چنین افزود: در طول شش ماه اخیر واقعا به خودش آمده است.پاول در سال ۲۰۱۸ به ریاست بانک مرکزی آمریکا رسید اما بارها و بارها به دلیل مخالفتش با کاهش سریع نرخ بهره هنگام جنگ تجاری آمریکا و چین توسط ترامپ و برخی از مقامات دولت وی مورد انتقاد قرار گرفت.در حال حاضر نرخ بهره در محدوده صفر درصدی قرار دارد که یکی از کمترین نرخ بهره های ثبت شده در طول تاریخ پولی معاصر این کشور است.بانک مرکزی آمریکا بزرگ ترین بسته حمایتی مقابله با کرونا را در بین بانک های مرکزی جهان داشته است و نرخ بهره را نیز به نزدیکی صفر کاهش داده است. این بانک وعده داده است کماکان به حضور قدرتمند در بازارها ادامه خواهد داد.پیش از این جروم پاول چشم انداز اقتصاد آمریکا را کاملا نامطمئن دانسته و افزوده بود: همه چیز به این بستگی دارد که سرعت شیوع کرونا تا چه حد مهار شود و تلاش های دولت برای حمایت از بخش های مختلف اقتصادی تا چه حد موفق باشد.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k94ryاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ترامپ بالاخره از رئیس بانک مرکزی آمریکا تعریف کرد! | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون