روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • طلا نیوز
  • حمایت بانک آینده از شرکت‌های دانش‌بنیان؛ گامی در راستای «جهش تولید» و اشتغال | بانک مرکزی

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " حمایت بانک آینده از شرکت‌های دانش‌بنیان؛ گامی در راستای «جهش تولید» و اشتغال | بانک مرکزی از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ منتشر شد.

حمایت بانک آینده از شرکت‌های دانش‌بنیان؛ گامی در راستای «جهش تولید» و اشتغال | بانک مرکزی

طلانیوز:بانک آینده در راستای اولویت های خود، مبنی بر حمایت از اقتصاد دانش بنیان، افزایش تولید و اشتغال، برنامه های هدف مندی را در جهت تأمین مالی شرکت های خرد و متوسط، در دست اقدام دارد.

ادامه مطلب...

یكشنبه ، ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ، ۱۱:۴۳ طلانیوز:بانک آینده در راستای اولویت های خود، مبنی بر حمایت از اقتصاد دانش بنیان، افزایش تولید و اشتغال، برنامه های هدف مندی را در جهت تأمین مالی شرکت های خرد و متوسط، در دست اقدام دارد.دستاورد حاصل از این رویکرد، پرداخت ۸۸ (هشتاد و هشت) فقره تسهیلات با رقمی بالغ بر ٧٠٠٠میلیارد ریال طی سال 1398 به شرکت های دانش بنیان بوده است. این بانک، هم چنین در طول همین مدت، بیش از 40 (چهل) فقره ضمانت نامه با ارزشی بیش از یک هزار میلیارد ریال، با شرایطی مناسب برای شرکت های مذکور، صادر نموده است. بر اساس این مستندات، بانک آینده موفق شد به عنوان شریک استراتژیک صندوق شکوفایی و نوآوری، رتبه نخست همکاری با این صندوق طی سال ۱۳۹۸ را به خود اختصاص دهد.بانک آینده همچنین در سال 1399، مرحله سوم پرداخت تسهیلات با هدف حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا را آغاز کرده است. پرداخت تسهیلات مرحله سوم با نرخ ۹درصد و بازپرداخت ۱۸ماهه و برای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است. یادآور می شود؛ از آغاز این تعامل تاکنون 143 شرکت دانش بنیان از تسهیلات حمایتی بانک آینده، بهره مند شده اند.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k9qapاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حمایت بانک آینده از شرکت‌های دانش‌بنیان؛ گامی در راستای «جهش تولید» و اشتغال | بانک مرکزی از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون