روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " به دلایل خرید طلا توجه کنید | اخبار داخلی از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ منتشر شد.

به دلایل خرید طلا توجه کنید | اخبار داخلی

طلانیوز:هنگامی که بازار نگران کننده می شود، سرمایه گذاران به سوی طلا می روند اما اکنون برای این خرید دیر است. در این مطلب بیان می کنیم که چرا حالا وقت خرید طلا نیست.

ادامه مطلب...

یكشنبه ، ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ، ۱۲:۴۵ طلانیوز:هنگامی که بازار نگران کننده می شود، سرمایه گذاران به سوی طلا می روند اما اکنون برای این خرید دیر است. در این مطلب بیان می کنیم که چرا حالا وقت خرید طلا نیست.به گزارش وب سایت فول، بسیاری از مردم طلا را یک پناهگاه امن برای دارایی های خود می دانند. با شروع بحران در وال استریت، سرمایه گذاران تلاش می کنند با حرکت به سوی طلا، درد اقتصادی را محدود کنند. امروز، در میانه یک بیماری همه گیر جهانی ، نقش فلز در سرمایه گذاری مهمتر از همیشه به نظر می رسد - اما برخی از سیگنال های مختلط در این زمینه وجود دارد. قبل از تصمیم گیری برای خرید طلا ، این سه مسئله را در نظر بگیرید.۱. کدام صعود!اگر منصفانه قضاوت کنید فلزات گرانبها دارای تاریخی بی ثبات و مستعد تغییرات سریع هستند. اما این تغییرات بسیار بزرگ در یک بازه زمانی کوتاه است آنهم در شرایطی که سرمایه گذاران نگران بازار سهام هستند. با این حال ، با وجود چنین فلزی برای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاران باید از خود بپرسند که در واقع چه میزان صعودی هنوز برای طلا باقی مانده است. در حقیقت ، در طول هفته گذشته یا همین حدود ، طلا و نقره پیشرفت های چشمگیری را تجربه کرده اند. و تمام این مدت، شاخص S&P 500 به پیشرفت خود ادامه می دهد.۲. تنوع سازی چه می شود؟نکته در مورد طلا این است که نباید آن را یک سرمایه گذاری ای دانست که به سرعت فرد را ثروتمند می کند. سود واقعی طلا که به سرمایه گذاران ارائه می دهد ، توانایی آن در تنوع بخشیدن به سبد سهام است. مقدار اندکی از در معرض فلزات گرانبها قرار گرفتن که در طولانی مدت نگهداری شود ، می تواند در هموار کردن فراز و نشیب های طول مسیر کمک کند. بنابراین اگر امروز به دنبال کارگران معدن طلا یا خریداری طلا به دلیل قیمت بسیار زیاد آن هستید ، به احتمال زیاد به همین دلیل به دنبال این سرمایه گذاری ها هستید.۳. پول نقد ایمن تر استدر پایان روز، پول نقد به احتمال زیاد جزو کمترین اموال دارایی امن شماست که می توانید در اختیار داشته باشید. اگر نگران بورس اوراق بهادار هستید، احتمالاً بهتر است مقداری پول بیشتر به صورت نقدی داشته باشید تا پس از پیشرفت سریع ، طلا بخرید. شما ممکن است در نظر بگیرید که از پولی که برای خرید طلا کنار گذاشته اید برای افزایش موقعیت نقدی خود استفاده کنید. این امر اکنون امنیت بیشتری را فراهم می کند ، و هنگامی که قیمت طلا از صعود سریع جاماند، ، می توانید دوباره در معرض برخی از فلزات گرانبها بدون خطر گرفتار شدن در دوره اخیر طلا قرار بگیریدبرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k9qa3اخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " به دلایل خرید طلا توجه کنید | اخبار داخلی از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون