روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " شایعات "سکه" را گران کرد! | اخبار داخلی از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ منتشر شد.

شایعات "سکه" را گران کرد! | اخبار داخلی

ادامه مطلب...

یكشنبه ، ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ، ۱۷:۰۸ طلانیوز:رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر از افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: علت افزایش قیمت سکه شایعات مطرح شده درخصوص پولشویی است.ابراهیم محمدولی اظهار کرد: امروز سکه تمام طرح جدید دو میلیون و ۸۸۳ هزار تومان فروخته می شود و سکه تمام طرح قدیم نیز دو میلیون و ۷۲۱ هزار تومان است.وی افزود: نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب یک میلیون و ۳۹۶ و ۷۱۱ هزار تومان فروخته می شوند. همچنین سکه های یک گرمی ۴۱۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۴۴ هزار تومان قیمت دارد. هر مثقال طلای ۱۷ عیار هم یک میلیون و ۴۱ هزار تومان داد و ستد می شود.محمدولی درباره علت افزایش قیمت ها توضیح داد: اگر به تعهدات درست عمل شود در کوتاه مدت در کاهش قیمت اثرگذار است، در غیر این صورت هم قیمت ها افزایش خواهد داشت و هم نوسانات و شدت چالش ها بیشتر می شود. این روزها حرف و حدیث و شایعات در بحث ارز و سکه مطرح می شود و زمزمه هایی در بحث پولشویی شده که باعث افزایش قیمت هاشده است.وی تاکید کرد: برای اینکه در بازار و اقتصادمان آرامش ایجاد شود، نباید اصلا این شایعات به وجود آید و امیدواریم بازار به آرامش اولیه برگردد.رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر با بیان اینکه هر اونس طلای جهانی ۱۲۴۲ دلار است، اظهار کرد: در قیمت طلای داخلی با قیمت جهانی خیلی فاصله نداریم. فقط شدت فاصله بین سکه و طلا وجود دارد. عرضه و تقاضا هم روی بازار سکه اثرگذار است و از طرفی بحث تحریم هاست که روز به روز نزدیک تر می شود و افراد هم ممکن است حرف هایی را بیان کنند که در بحث طلا و ارز اثرگذار باشد.محمدولی در پاسخ به اینکه آیا افزایش تقاضا از روز گذشته باعث افزایش قیمت سکه شده است، گفت: افزایش تقاضا اثرگذاری جزئی دارد اما در روزهای اخیر علت اصلی افزایش قیمت طلا افزایش تقاضا نبوده است. ممکن است افراد حضور پیدا کنند و بخواهند به صورت های خاصی سکه و طلاهای آب شده خریداری و سرمایه خود را از مملکت خارج کنند، اما اینکه افراد مصرف کننده مراجعه کرده و تقاضای سکه داشته باشند، بعید است و ظواهر این را نشان نمی دهد.وی با بیان اینکه نمی شود با وضعیت موجود قیمت ها را پیش بینی کرد، گفت: اگر همین روالی که در یکی - دو روز اخیر بوده ادامه پیدا کند، ممکن است افزایش قیمت داشته باشیم اما اگر نوسانات آرامش پیدا کند، ممکن است کاهش قیمت داشته باشیم.منبع:ایسنابرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/k3f9uاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شایعات "سکه" را گران کرد! | اخبار داخلی از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×