روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " املاک اماراتی اعمار بدنبال راه اندازی توکن اختصاصی و برگزاری ICO در اروپا از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ منتشر شد.

املاک اماراتی اعمار بدنبال راه اندازی توکن اختصاصی و برگزاری ICO در اروپا

[…]

نوشته املاک اماراتی اعمار بدنبال راه اندازی توکن اختصاصی و برگزاری ICO در اروپا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

املاک اماراتی اعمار بدنبال راه اندازی توکن اختصاصی و برگزاری ICO در اروپابه گزارش رسانه محلی انگلیسی زبان Arabian Business در روز ۱۱ مارس، غول املاک و مستغلات دبی با نام اعمار (Emmar) اعلام کرد که قصد انتشار یک توکن اختصاصی و همچنین برگزاری یک ICO را در اروپا دارد.بنابر توضیحات مندرج در این مقاله، توکن مدنظر توسط Lykke، یک استارتاپ مبتنی بر فناوری بلاک چین سوئیسی توسعه داده خواهد شد و به مشتریان و سهامداران مجموعه اعمار اجازه دسترسی به سیستم رفرال و وفاداری را در کل شرکت اعطا خواهد کرد. اعمار بزرگ ترین شرکت املاک و مستغلات در امارات متحده عربی به شمار می رود که مسئولیت و مدیریت مجموعه های بزرگ و معتبری همچون برج خلیفه، فواره دبی، دبی مال و اپرای دبی را بر عهده دارد.بر اساس اطلاعات مندرج در صفحه ویکی پدیا، اعمار به دارایی ۵/۸۳ میلیارد دلاری خود می بالد که ارزشش آن در ماه ژوئن گذشته با رشد چشمگیری همراه بوده و به ۹/۷ میلیارد دلار نیز رسیده است. علاوه بر این، طبق اعلام Arabian Business، درآمد اعمار در سال گذشته ۳۷ درصد افزایش یافت و رقم آن به ۷ میلیارد دلار رسید.مقاله خاطرنشان می سازد که اعمار (Emmar) در نظر دارد تا یک ICO(عرضه اولیه سکه) را در اروپا و در ظرف یکسال از راه اندازی پلتفرمش، اجرایی و معرفی کند. در همین راستا Lykke استارتاپ توسعه دهنده این توکن افزود، توکن مدنظر مطابق با استاندارد ERC-20 و بر بستر بلاکچین اتریوم معرفی خواهد شد.گفتنی است Maud Simon ریاست جهانی منابع انسانی Lykke این برنامه را برای وبسایت کوین تلگراف تایید کرد. همانطور که کوین تلگراف در ماه فوریه گزارش داد، املاک اعمار رسماً گزارش هایی مبنی بر توانایی اش در استفاده از سیستم پرداخت در قالب رمز ارزها را برای خرید و فروش ملک تکذیب کرده است.منبع خبر: cointelegraph

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " املاک اماراتی اعمار بدنبال راه اندازی توکن اختصاصی و برگزاری ICO در اروپا از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون