روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آینده قیمت بیت‌کوین / نظرسنجی توییتری و نتایج شگفت‌انگیز آن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ منتشر شد.

آینده قیمت بیت‌کوین / نظرسنجی توییتری و نتایج شگفت‌انگیز آن

[…]

نوشته آینده قیمت بیت کوین / نظرسنجی توییتری و نتایج شگفت انگیز آن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نظرسنجی توییتری در مورد آینده قیمت بیت کوین و نتایج شگفت انگیز آنتحلیل و پیش بینی علاقه مندان و سرمایه گذاران ارز دیجیتال بیت کوین نشان می دهد که همچنان به آینده بیت کوین و افزایش قیمت این ارز امیدوار هستند.یکی از معامله گران معروف بیت کوین با نام کاربری Magic Poop Cannon، طی یک نظرسنجی توییتری درباره آینده بیت کوین نتایج جالبی بدست آورد. حدود ۳۰۰۰ نفر در این نظرسنجی شرکت کردند که ۷۲ درصد پاسخ دهندگان بر این باور بودند که بیت کوین در طولانی مدت از مرز ۲۰ هزار دلار نیز عبور خواهد کرد. نزدیک به ۴۲ درصد نیز معتقد بودند که بیت کوین تا ۱۰۰ هزار دلار نیز پیش خواهد رفت و سپس به یک میلیون دلار خواهد رسید.نتایج نظرسنجی با توجه به رکود و افتی که بیت کوین از دسامبر ۲۰۱۷ تاکنون پشت سر گذاشته، جسورانه و خوش بینانه بنظر می رسد. حتی بیت کوین در آن زمان نیز با قیمتی نزدیک به ۲۰ هزار دلار معامله می شد که پس از سقوط ۸۰ درصدی ارزش در طی یک سال، قیمت آن به ۳۲۵۰ دلار رسید. لازم به ذکر است؛ کل بازار ارز دیجیتال درگیر چنین افتی شد، حتی برخی از ارزها تا بیش از ۹۰ درصد از ارزش خود را از دست دادند.کاربر Magic Poop Cannon یکی از حرفه ای ترین معامله گران بیت کوین است که همواره نظراتش درباره بیت کوین، مورد توجه کاربران قرار می گیرد. وی در ماه مه گذشته پیش بینی کرده بود که ارزش بیت کوین به کمتر از ۶ هزار دلار خواهد رسید. همچنین خاطر نشان کرد که بیت کوین به کف قیمتی خود رسیده و پس از مدتی باقی ماندن در این بازه، روند صعودی خود را آغاز خواهد کرد. با خواندن تحلیل های گذشته او می توانید از صحت آن ها، اطمینان پیدا کنید.این معامله گر بیت کوین در توییتی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین از ۱۰۰ هزار دلار عبور می کند و نهایتاً به ۱ میلیون دلار خواهد رسید. وی در این توییت بیان کرد:پیش بینی بلند مدت من از آینده بیت کوین این است که در چهار سال آینده قیمت این ارز حداقل به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید. حتی ممکن است تا ۱۵۰ هزار دلار نیز رشد کند. نهایتا پس از گذشت مدتی از روند صعودی، ارزش این ارز به ۱ میلیون دلار می رسد. پیش بینی بلند مدت شما از بیت کوین چیست؟تحلیلگران دیگری همچون جان مک آفی نیز پیش بینی کرده اند قیمت بیت کوین به این میزان خواهد رسید. مک آفی در مصاحبه ای پیش بینی کرد که ارزش بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به یک میلیون دلار خواهد رسید.منبع: usethebitcoin

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آینده قیمت بیت‌کوین / نظرسنجی توییتری و نتایج شگفت‌انگیز آن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون